Міф про жіночу дружбу

Про жіночу дружбу можна говорити довго, буває вона чи ні, на це питання не можна відповісти однозначно.

Теж саме можна сказати і про чоловічу дружбу. А що, ви мало знаєте історій, коли один друг відбиває дівчину у іншого. Те ж саме можна сказати і про жіночу дружбу. І таке трапляється, коли дві подруги не відбивають один у одного хлопців. Правда у дівчат таке рідко зустрічається, але зустрічається.

Ті, хто веде хлопців у своїх подружок, діляться на кілька категорій. 1) це ті, хто, випадково відбила хлопця, тобто. Просто хлопцеві сподобалася його подруга дівчини, і він сам перекинувся. Тут навіть не відбила. Але і з такого приводу дівчата розбираються.

2) Ще одна категорія дівчат які відбивають хлопців, що би насолити своїй подрузі. Ну, або показати яка вона класна, що до неї всі хлопці липнуть. Або ж показати свою перевагу над подругою, одним словом понти.

3) Ця категорія страшніше всього, Вони професіоналки. І роблять це з любові до мистецтва. Такі, спочатку відводять хлопців, потім і чоловіків. Причому пристрасть до подібного роду занять залишається з ними до кінця. Як правило, ці жінки самотні, але навіть в кінці життєвого шляху вони здатні відвести якого ні будь діда. Так, так, ви не помилилися, і таке буває. У діда вже й пороху немає, він, і цвях вбити не може, ан все одно забере.

Що поробиш, така сутність. Ось вам і весь міф.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: