Міноксидил для росту бороди

У кожній епосі, у кожного покоління, у кожного народу є свої еталони краси і стилю. Зразок, на який всі прагнуть бути схожими. Люди хочуть бути красивими і модними. З давніх часів красуні йдуть на всілякі хитрощі, щоб приховувати свій вік. Тисячоліттями знахарі і вчені розробляють засоби для продовження молодості і підтримки красивої шкіри, волосся, нігтів. Людям, що живуть в 21 столітті, в цьому відношенні пощастило набагато більше наших предків. Нам немає необхідності робити для себе чудодійні мазі та відвари. Ми можемо скористатися розробками багатьох фармацевтичних концернів і лабораторій. Найчастіше відкриття коштів від однієї хвороби призводять до виявлення побічного ефекту. Як, наприклад, це було з винаходом міноксидилу. Спочатку дане ліки розроблялося як засіб від високого артеріального тиску. Проте при тестуванні цього препарату був помічений зростання волосяного покриву у пацієнтів. І надалі його стали застосовувати як засіб від алопеції (облисіння).Красивими і доглянутими хочуть бути не тільки жінки, але чоловіки. Але що в зовнішності чоловіків найбільше кидається в очі крім фігури? Це шевелюра на голові і рослинність на обличчі, або її повна відсутність. А борода – це одна з ознак мужності з давніх часів. Хіба можна уявити собі без бороди Льва Толстого, Карла Маркса, Фіделя Кастро і самого улюбленого персонажа всіх дітей та дорослих – Діда Мороза. Наші сучасники теж носять бороди різних форм, розмірів і кольорів.

Міноксидил для відрощування бороди

Для того, щоб відростити бороду, недостатньо просто не голитися. Виявляється, волосся на обличчі ростуть не рівномірно. І цілком можливо, що замість красивого густої бороди можна отримати жалюгідні розрізнені кущики. Але не треба впадати у відчай. Можна використовувати міноксидил для бороди.

Дія міноксидилу

Повністю механізм впливу даного препарату на ріст волосся вченими ще не вивчений. Існує гіпотеза, що даний ефект пов’язаний з розширенням судин, завдяки чому до волосяних фолікулів надходить більше кисню і поживних речовин. Також він відкриває калієві канали в мембранах і сприяє затримці води і натрію. Волосяні фолікули розташовуються по всьому обличчю, але не всі однаково добре функціонують. Застосування міноксидилу збільшує кровообіг, а це, в свою чергу, позначається на рості волосся. Найбільший ефект досягається при лікуванні захворювання не більше 3-5 років.
Як використовувати міноксидил

Цей препарат слід наносити на поверхню шкіри та злегка втирати. Для досягнення найбільшого результату цю процедуру слід повторювати 2 рази на добу. Потрібно зауважити, що не варто розраховувати на миттєвий результат. Результати дії міноксидилу будуть помітні при дотриманні двох умов – незмінності та тривалості використання. Найчастіше видимий результат помітний після 3-4 місяців. Однак слід пам’ятати, що при припиненні застосування все може повернутися в колишній стан. Так як препарат усуває наслідки, але не лікує причину захворювання, яка лежить на генному рівні. Користуватися препаратом можна людям старше 18 років.

Протипоказання

Протипоказаннями для використання міноксидилу для бороди є дерматоз, а також порушення цілісності шкірних покривів. При місцевому застосуванні через неушкоджену шкіру всмоктується близько 1,4% препарату. Після припинення використання 95% міноксидилу виводиться нирками протягом 4 днів.

Існує кілька форм міноксидилу для росту бороди:

  • Спрей
  • Мазь
  • Лосьйон

Лосьйон міноксидил для бороди є найбільш зручною формою для застосування. Він швидко вбирається, практично не залишаючи на шкірі липкої плівки і приємно пахне.

Марки лосьйону

Найбільш популярними лосьйонами для росту бороди є «Minoxidil» (Kirkland) і «Алерана» (ЗАТ ВЕРТЕКС). Більшість покупців вибирає їх з-за найбільшої відповідності ціни і якості.


Відео

Post Views:
974

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: