Мистецтво засипати красивою

Після народження малюка замучена молода мама втрачає багато моментів, які б доставляли їй радість. Найчастіше жінка починає засипати в чому ніч застала. Ніжні сорочки змінили х/б футболки та сукні для годування. Час переглянути свій нічний гардероб і почати засипати гарною!

Вечір -найкращий час згадати про своїй красі й жіночності. Необов’язково кожен раз перед сном приймати ванну з піною, засідати у ванній кімнаті на годину, та це й нереально для молодої мами. П’ятихвилинний освіжаючий душ з кавовим скрабом допоможе розслабитися і змити всі тривоги дня. Краще під час душу говорити: «Всі тривоги і втому йдіть з водою». Вважається, що не варто говорити добрих слів на свою адресу під проточною водою, так як вода забирає як погане, так і хороше. Слова любові краще говорити собі під час догляду за тілом або дивлячись у дзеркало.

«Я молода і красива!«- універсальне заклинання, яке реально діє.

Дві хвилини на зволоження та живлення тіла, я обожнюю фірму Lush. Я впевнена, що кошти для душу і після душа — це не те, на чому потрібно економити. Це просто вибух емоцій, любов до життя, собі і своєму тілу. А для тих хто любить нейтральні засоби для догляду, після процедур можна нанести одну-дві краплі парфумів. Для цього чудово підходить селективна парфумерія у флаконах без пульверизатора.

Повернемося до нейтральних засобів догляду. Кращим є масло зародків пшениці. Саме на його основі створено всіма улюблене недешеве масло від розтяжок Weleda. Також масло зародків пшениці відомий засіб для догляду за шкірою під очима. Також відмінно засіб кокосове молочко, воно з ледь вловимим прекрасним ароматом. Його легко дістати в Росії, а можна привезти з Таїланду.

Після процедур надягаємо красиву сорочку. Вона може бути з шовку або тонкої бавовни, але в ній має прокидатися почуття радості бути жінкою. Не шкодуйте гроші на красиві речі для себе. Результат перевершить всі очікування.

Отже, прекрасна, освіження, пахуча молода жінка, яка витратили рівно 15 хвилин на свій вечірній догляд за собою, налаштувалася на хороший сон і заснула затишна і спокійна ( хоча може і ненадовго:)

Звичайно, крім себе коханої це радість для чоловіка. Ви ж не думаєте насправді, що він осліп, перестав бути чоловіком чи тепер навіки ваш, тому що ви народили йому дитину. Звичайно, молода мама про таке не думає, тому що, найчастіше, взагалі перестає думати про що-небудь крім малюка.

Пам’ятайте, що малюк візьме від вас все, що йому потрібно, а про вас крім вас самої ніхто не подбає!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: