Місячний календар стрижок для чоловіків

Основні фази

Людям, яким подобається змінювати свій образ, просто необхідно знати, що краще всього вибирати дату для зміни свого стилю в першій або в другій чверті часу зростання Місяця, так як волосся в цей час дуже швидко відростають. Також календар підкаже, коли краще змінити стиль, якщо Ви не хочете незабаром знову відвідати перукарню.

Давно помічено, що стригти шевелюру на убуваючому Місяці зробить її міцніше, волосся менше випадати, але, відростати вони безумовно будуть довше. У молодика переважно взагалі відмовитися від будь-яких зачісок, так як за повір’ями це може вкоротити Ваше життя.

Крім фаз великий вплив на шевелюру можуть надавати місячні дні. Кожен день цього циклу має свої особливості і може сприятливо або несприятливо позначитися на здоров’ї Ваших волосинок. Саме тому кожен рік складається спеціальний список чисел, який допоможе Вам змінити образ в правильний час. Місячний календар стрижок для чоловіків на березень 2017 року рекомендує відвідати перукарню в I або II фазу. Стригти в інший час загрожує уповільненням зростання шевелюри.

Тому перш ніж йти в перукарню, погляньте на число, може цей день є не придатним для походу до фахівця. Крім цього, не забувайте дбати не тільки про здоров’я Вашої шевелюри, але, та, про її відхід, адже це є також дуже важливим компонентом.

Post Views:
282

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: