Модні жіночі капелюхи

Як залишитися модною в 2017 році? Як виділитися з натовпу? Я вам відповім. Капелюхи! Ось та деталь, яка необхідна будь-якій модниці. Останні років 20 про капелюхах мало що було чути. Але вони повернулися. Вони знову модні. Дочитавши до кінця, ви дізнаєтеся які модні капелюхи в 2017 і як їх підібрати.

Капелюхи 21 століття сильно відрізняються від капелюхів минулого. У зв’язку з тим, що капелюхи довгий час не були в моді, багато хто не вміють їх вибирати. Ну що ж, будемо вчитися!

Як вибрати капелюх?

При виборі капелюхи потрібно враховувати кілька факторів.

 • Капелюх повинна відповідати вам і вашому зростанню. Якщо ви мініатюрна, то і капелюх повинна бути невеликою. Якщо ви велика, то і капелюх повинна бути не найменша. При виборі капелюхи обов’язково дивитесь у дзеркало в повний зріст. Ви повинні чітко уявляти, як ви виглядаєте.
 • Капелюх повинна ідеально сидіти. Вона не повинна лежати на маківці, ви не повинні в ній потопати.
 • При виборі капелюхи варто враховувати ваш стиль З чим ви будете її носити? Яка у вас буде зачіска? Підійде капелюх під все це? На ці питання ви і повинні відповісти.
 • Якщо ви хочете приховати капелюхом недоліки свого обличчя, скажімо довгий ніс або некрасиві брови, то варто придбати капелюх з великими полями і носити її, натягнувши на лоб.
 • Ніколи не зациклюйтеся на одному варіанті капелюхи. Найпростіше у виборі капелюхи це підбір кольору. Почніть саме з підбору відтінку капелюхи, а вже потім підбирайте потрібний розмір і фасон.
 • Модні жіночі капелюхи 2017

  Про вибір капелюхи ми з вами поговорили, тепер поговоримо про те, які модні капелюхи в 2017 році.

  Наймоднішими капелюхами 2017 є широкополі капелюхи. Вони можуть бути зроблені з будь-якого матеріалу: вовна, соломка, бавовна та інші. Кольори капелюхи, як і все інше одягу, повинні бути яскравими. Під капелюхи цього виду ідеально підійдуть вільні сукні, вільні блузи укороченими брюками.

  Другими за популярністю в світі моди капелюхів 2012 є капелюхи-федори і капелюшки трілбі. Вони дуже схожі за зовнішнім виглядом і розміром, але уособлюють абсолютно різних жінок. Трілбі підійдуть красномовним, елегантним і стриманим дівчатам.

  Капелюхи-федори уособлюють гангстерський захід. Такі капелюхи підійдуть розв’язною дівчатам. Виглядає дуже красиво і стильно, особливо з джинсами і майками.

  Ну і наостанок ретро-стиль. Клош — уособлення жіночності початку 20 століття. Заключна ланка модних жіночих капелюхів 2017.

  Сподіваюся наш сайт для жінок допоміг вам відповісти на два питання: Як вибрати капелюх? і Які капелюхи модні в 2017 році?

  Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
  Добавить комментарий

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: