Моя прекрасна няня

Жоден батько не довірить свою дитину будь-кому. Саме тому ми так ретельно вибираємо садки і не хочемо залишати малюка з дальніми або малознайомими родичами. До речі, садочки теж бувають дуже і дуже різними. З-за цього все більше батьків віддають перевагу, щоб вихованням займався кваліфікований фахівець – няня.

Знайти няню теж не так просто.

Перш ніж починати це робити, ви повинні зрозуміти, що вкладати гроші в освіти дитини потрібно ще з пелюшок. Якщо хочете виростити двомовного дитину, то вам просто необхідно підбирати елітний кваліфікований домашній персонал з Великобританії. Вченими давно доведено, що мови найкраще даються дітям, якщо вони вивчають їх з малого. Англійська з дитинства вашому малюкові можуть прищепити няні та гувернантки з Англії, яких можна підібрати в компанії English Nanny.

Няня з вищим педагогічним або психологічним утворенням і володіє іноземною мовою сьогодні ще велика рідкість. До того ж, не забувайте, що няня повинна сподобатися дитині. Важливо, щоб вони знайшли спільну мову, її підхід до виховання малюка був саме таким, як йому потрібно. Співробітники компанії English Nanny мають спеціальну педагогічну освіту та досвід роботи з дітьми різного віку. Консультант компанії допоможе вам підібрати саме ту кандидатуру, яка оптимально підійде до вашої ситуації.

Принцип роботи наступний: ви звертаєтеся в компанію, консультант обговорює з вами особливості дитини, його переваги. Якщо є необхідність, то співробітник компанії відвідає вас, огляне умови проживання дитини, поспілкується з маленьким клієнтом самостійно. Після цього складається список англійських нянь, які могли б вам підійти. Ви знайомитеся з їх резюме та проводите особистий відбір. Якщо після декількох днів роботи няня вам чомусь не підходить, ви можете звернутися з цим питанням в агентство, де вам допоможуть вирішити проблему, або запропонують іншу кандидатуру.

Англійська з пелюшок вже давно перестав бути прерогативою аристократії. Це швидше вимога сучасності необхідність. Без знання мови дитині буде набагато важче, англійська з дитинства відкриває перед ним зовсім інші перспективи.

Залиште Вашу думку про статтю

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: