Можна вибрати стать майбутньої дитини

Загальновідомо, що вагітність хлопчиком у молодих і здорових батьків настає частіше, що пов’язано з більшою схильністю чоловічого плоду до різного виду захворювань, несприятливих впливів, а так само частою загибеллю під час самої вагітності. У батьків же старшого віку, частіше з’являються дівчинки, що гарантує біологічну рівновагу між статями.

Втім, ґрунтуватися тільки на віці майбутніх батьків для планування статі дитини було б невірним. У сперматозоїда несучого чоловічу Y-хромосому і жіночого з X-хромосомою є принципова різниця – перший більш рухливий, проте другий більш життєздатний. Саме на цій здатності заснований один з методів планування статі дитини.

Ключ лежить у точному визначенні майбутньої дати овуляції. За статистичними дослідженнями даний метод покликаний ефективним у 80% випадків. Основний плюс цього методу його медична обґрунтованість, в той час як інші, засновані на біологічних ритмах, астрологічних прогнозах, хоча і мають право на існування, але не підкріплені наукою.

Результати визначення статі будуть тим вище, чим більший термін вагітності. З допомогою ультразвукового дослідження можна дізнатися майбутній стать дитини, до того ж дана процедура не завдає шкоди плоду і матері. Помилки ж за 1-2 місяців до пологів не перевищують пари відсотків, але іноді можуть виникнути технічні труднощі при огляді статевих органів плода, особливо при малій кількості навколоплідних вод або тазових передлежання.

Крім особистого цікавості, визначення статі на ранніх термінах має сенс, якщо існують підозри щодо спадкових захворювань, які передаються тільки при певній статевої приналежності. Оскільки процедуру пов’язана з ризиком втрати плода, проводити її без чітких медичних вказівок все ж таки не рекомендується.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: