Молодий коханець Інструкція

У наш час жінки перестали залежати від чоловіків, тепер ними керують зовсім інші бажання при виборі партнера. Все частіше можна зустріти союз зрілої жінки і молодого чоловіка. Можлива гармонія в подібній парі і є у неї майбутнє? Отже, інструкція….молодий коханець</strong>.

Сексуальний потяг або все-таки любов?Повна гармонія

Молодий коханець. Незважаючи на суттєву різницю у віці і гадану несумісність, в такому союзі є багато плюсів. Більш того, багато хто з позитивних моментів виникають саме в силу вікових відмінностей.

Сексуальна ейфорія

Пара з двадцятирічною різницею у віці має багато переваг в сексуальному плані. Відносини виходять зворушливими, повними пристрасті і реалізації найсокровенніших бажань.

Посудіть самі: згідно з дослідженнями, жіноча сексуальність досягає свого піку приблизно у віці 35-40 років, чоловіча — в 20-30 років. Виходить, що молодий чоловік і зріла жінка ідеально можуть задовольнити сексуальні потреби один одного.

Секс часто стає фундаментом для відносин у пар з великою різницею у віці.

Незважаючи на те, що зрілі дами досвідченіше, розкутіше і часто набагато сексуальніше молодих, чоловіки, минулі сорокарічний рубіж, навпаки, прагнуть впасти в обійми зовсім молоденьких дівчат, сексуальність яких ще не досягла свого розквіту.

Справа в тому, що в цьому віці чоловіки шукають не сексу, а свіжості почуттів, або точніше, можливості наздогнати йде молодість. Для них це можливість довести і собі, і іншим, що вони ще на багато здатні.

І в цьому випадку в плані сексу відбувається ідеальний збіг: чоловік вже минув пік свого сексуального розквіту, а дівчина його ще не досягла. Він, передаючи їй свій досвід, відчуває себе знову дієздатним і сексуальним, а вона повністю задоволена його увагою і турботою.

Їх потреби в сексі в більшості випадків повністю збігаються. А от союз з партнеркою-ровесницею стає все більш проблематичним, оскільки її зростаючі потреби в чоловікові задовольнити вже складно.

Взаємодоповнення

Після довгих років роботи для досягнення сімейного благополуччя, жінка часто забуває про романтику і про те, що можна жити просто для себе і власного задоволення. Її молодий коханець, навпаки, поки думає тільки про це.

З ним вона може розслабитися, відчути легкість буття, згадати всі свої мрії і здійснити їх. У свою чергу, молодий коханець може багато чому навчитися у навченої досвідом жінки. Як будувати кар’єру, заводити корисні зв’язки, бути відповідальним і самостійним і т. п.

Ви можете навчитися один в одного різному сприйняття життя, дати один одному те, чого кожному не вистачає. Можете відкрити багато нового в повсякденному житті з допомогою партнера.

Нова жизньМолодой коханець Свобода

Якщо ви тільки що пережили розлучення, або ж просто втомилися від багаторічного шлюбу, повного рутини, ви можете не захотіти серйозних стосунків ще дуже довгий час.

Якщо це так, то молодий коханець — найкращі ліки для того, щоб знову відчути смак життя, вільної від зобов’язань. Адже в наш час багато молодих людей у віці до 30 років абсолютно не готові до створення сім’ї і народження дітей, і не прагнуть до цього.

З таким партнером ви знову відчуєте себе молодою і легковажною, зможете здійснити бажання, в яких собі довго відмовляли. Ніхто нікому нічого не винен, ви разом, поки вам добре.

Шанс почати життя з нуля

З іншого боку, якщо ви довго тягнули з заміжжям, або були незадоволені попереднім шлюбом, відносини з партнером набагато молодше вас можуть відкрити шлях до нового життя.

Якщо ви маєте спільні цінності та погляди на життя, то цілком можете створити нову сім’ю і прожити як би другу молодість, переживаючи заново все, що пройшли колись. Для вашого партнера все це буде вперше, тож і ви отримуєте можливість відчути життя по-новому.

Повернути молодість і красу

Поруч з молодим коханцем вам захочеться виглядати гідно. Адже всі його друзі набагато молодший за вас, а навколо в’ється стільки молодих і красивих дівчат! Ви прагнете добре виглядати, більше часу приділяєте собі, починаєте піклуватися про своє здоров’я, займаєтеся спортом. Все це йде на користь не тільки зовнішнім виглядом, але і дає душевну рівновагу, підвищує самооцінку.

Ви молодеете і хорошеєтє прямо на очах! Звичайно, не тільки завдяки турботі про себе, але і за допомогою хвилюючого сексу, нових вражень та гарного настрою.

Здорове потомство

У наш час сучасні дами все далі відкладають питання дітонародження. Якщо ви до зрілого віку ще не обзавелися дітьми, то з більш молодим партнером ці шанси підвищуються.

Раніше існувала думка, що чоловіки можуть виробляти здорове потомство хоч все своє життя. Але останнім часом з’явилися нові дані. Дослідницькі інститути проаналізували дані 8500 пар, які бажають завести дитину і виявилося, що після 24 років щорічно у чоловіків на 3% падає можливість зачати здорову дитину.

Більш того, у літніх батьків за статистикою найчастіше народжуються діти з відхиленнями. Так що, якщо ваш партнер набагато молодше вас, шанси народити здорову дитину значно підвищуються.

Випробування для любвиМолодой коханець Міни уповільненої дії

Якщо різниця у віці між партнерами перевищує 10 років, майже неминучі значні ускладнення, причина яких криється у відмінності характеру. З роками різниця у віці втрачає своє значення.

Наприклад, різниця в 15 років між 35-річним чоловіком і 20-річною жінкою набагато небезпечніше, ніж та ж різниця між 50-річною жінкою та 65-річним чоловіком. На жаль, різниця у віці може стати міною сповільненої дії, яка поступово руйнує стосунки.

Якщо спочатку ви не звертаєте уваги на ваші відмінності, і можливо, саме вони вас і збуджують, то при більш стабільних і тривалих відносинах вони обов’язково випливають назовні. І тільки від вас двох залежить, чи зможете ви здолати неминуче виникають труднощі.

Різниця в цінностях

Звичайно, погляди на життя можуть відрізнятися і у ровесників. Але все ж, чим більше у вас різниця у віці, тим більше шансів у вашої пари виявитися на різних етапах життєвого розвитку.

Кожен вік має свої цілі і завдання, іноді абсолютно протилежні. Якщо ваші цілі не збігаються, навряд чи вам вдасться надовго зберегти відносини. Також велике значення має ваше сприйняття світу.

У людей старшого віку воно разюче відрізняється від сприйняття людини більш молодого. Якщо між вами стоїть ціле покоління, то, швидше за все, різниця у вашому досвіді настільки велика, що ви насилу розумієте один одного.

У цьому випадку комусь доведеться підлаштовуватися і жертвувати своїми цінностями заради партнера.

Нерозуміння і лоскітливі ситуації

Один з ворогів «нерівних» відносин — це громадська думка. По-перше, вас можуть просто не зрозуміти, і це найменше із зол. Часто такі відносини переслідують заздрість, осудження, насмішки, навіть агресія.

Вашим друзям і колегам може здаватися, що вас використовують, що ви зійшли з розуму і т. п. Його оточення може не схвалювати вибір. Ваші діти можуть бути ровесниками вашого коханця, і тоді доведеться зіткнутися з їх нерозумінням і гнівом.

Можливо, ви навіть станете ревнувати свого молодого коханця до власної дочки!

З іншого боку, якщо ваші відносини зайшли далеко і стали серйозними, вам доведеться познайомитися з батьками коханого, які цілком можуть виявитися вашими ровесниками, або навіть молодший за вас.

Вас також можуть приймати за матір і сина, і це буде доставляти вам деякі незручності. Громадська думка здатна зруйнувати стосунки навіть найщиріші, недарма на цю тему існує стільки кінофільмів і книг!

З іншого боку, якщо ви обоє витримали ці випробування, то у вашої любові велике майбутнє. Якщо ви любите один одного і щасливі, є сенс звертати увагу на те, що думають про вас інші люди?
Хто в домі господар?

Молодий коханець Синдром керівника

Оскільки ви старше, мудріше, а можливо і успішніше, ви можете захотіти «дотягнути» молодого партнера до вашого рівня. Ви починаєте давати йому поради і керувати ним. Ви дратуєтеся на свого партнера з-за його незрілість, відсутність життєвого досвіду. Вас дратує те, що він не відповідає.

Ви можете брати на себе батьківські функції. Вас тягне йому давати поради, поправляти і наставляти, ви вважаєте, що знаєте краще. Ви звертаєтеся з партнером як з дитиною, він в свою чергу ображається, а в деяких випадках влаштовує справжній бунт.

У цьому випадку, задумайтеся, чи не для того ви вибрали більш молодого партнера, щоб реалізувати свою потребу у владі і контролі? Можливо, ви хочете підвищити свою самооцінку за рахунок більш незрілого партнера, адже тільки так можна відчути себе впевненою і потрібною?

Фінанси

Якщо ви жінка, і ви багатші вашого молодого коханця, то це може дратувати вас особливо.

Виходить, що ви або платіть за чоловіка, або змушені задовольнятися рівнем його прибутку і дозволяти собі тільки те, що може дозволити він. Вас може дратувати його робота, ви можете соромитися його посади і соціального положення.

Ваш молодий коханець, можливо, тільки починає шлях до фінансової незалежності, шлях, який ви вже здолали.

У цьому випадку вам потрібно зрозуміти, що ж ви хочете отримати від вашого союзу, з’ясувати для себе його плюси і не вимагати того, чого не можете отримати. Якщо чоловік серйозно налаштований, то обов’язково доб’ється успіху.

Але якщо ви станете його нескінченно пиляти і принижувати, то плоди його праці буде пожинати зовсім інша жінка.

Ревнощі і страх

Ви можете відчувати страх, що ваша молодість йде, що у вашого партнера може з’явитися хтось молодше. Особливо, якщо він ще дуже молодий, але вже заможний і успішний.

Ви постійно ревнуєте і порівнюєте себе з більш молодими дівчатами. Ви можете переводити партеру своєю невпевненістю і ревнощами, тим самим провокуючи його на зраду. Подумайте про те, що секрет довгих відносин зовсім не в молодості і краси.

Чоловіки йдуть від різних жінок, навіть від самих ідеальних і красивих. Якщо ви впевнені в собі, не зацикливаетесь на віці, а ваші відносини наповнені глибиною почуттів, а не тільки сексом, то ніщо не заважає їм тривати настільки довго, скільки призначено долею.

Ніхто не знає, скільки часу відведено не тільки стосункам, але і людям. Тому використовуйте цей час для щастя, насолоджуйтеся любов’ю, і не отруювати відведений вам відрізок часу ревнощами і страхами.

Жертви

Ви жертвуєте власними інтересами, друзями, зв’язками і т. п., заради партнера, так як боїтеся його втратити і намагаєтеся підлаштуватися під нього, або ж навпаки, намагаєтеся підлаштувати партнера під себе, змушуєте жити вашими інтересами, друзями і т. п.

Ви або починаєте молодиться і виглядаєте смішно, або намагаєтеся домогтися від партнера, щоб він відповідав вашому оточенню. Краще всього, якщо ви зможете залишатися собою, в той же час взаємно навчаючись, відкриваючи один одному свій світ і приймаючи світ своєї коханої людини.

Якщо вам це складно зробити, значить, ви не можете повністю прийняти вашого партнера, і ваш союз тримається тільки на фізичній складовій, яка, на жаль, не довговічна, якщо її не плекають більш глибокі почуття.

Кожен випадок індивідуальний, і не можна судити про перспективи відносин тільки за віковими відмінностями. Бувають люди, які і в 45 років живуть цілями двадцятирічних і ведуть спосіб життя молодих гульвіс.

Також можна спостерігати зворотну ситуацію, коли зовсім молоді люди ставляться до життя з усією серйозністю і відповідальністю.

Головне-не вік, а спільність ваших цілей, поглядів та інтересів.

Тільки тоді ваш союз може бути щасливим довгі роки. Чим більше у вас з партнером загального, тим активніше ви розвиваєте свої стосунки, тим більше шансів у вашій любові.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: