Морквяна дієта

Морква – надзвичайно корисний овоч, який містить фолієву і пантотенову кислоти, вітаміни З, В1, В2, В6, РР, Е, К, але найголовніше – морква має каротин – провітамін А, який в організмі перетворюється на вітамін А. Морква містить легко засвоювані мінеральні речовини – солі кальцію, натрію, фосфору, магнію, заліза, йоду і калію.

Морквяна дієта

заснована на тому, щоб на сніданок, обід і вечерю вживати салат з моркви. Для його приготування Вам необхідно натерти на тертці свіжу моркву, додати в неї яблуко (можна інший фрукт на вибір), додати ложку меду і заправити соком лимона. Цей салатик їсти всякий раз, коли відчуваєте почуття голоду. Також можна пити необмежену кількість зеленого чаю, природно, без цукру і мінеральну воду без газу.

Морквяна дієта для схуднення розрахована на три дні. Вона досить ефективна, за три дні можна скинути 3-4 кг

Для досягнення більш високих результатів у боротьбі із зайвими кілограмами, можна продовжити цю дієту ще на два дні, при цьому дозволяється ввести в раціон печена картопля і пару шматочків чорного хліба.

Морквяна дієта і відгуки про неї, Ви можете залишати на нашому порталі.

Морквяна дієта та результати, яких Ви досягли завдяки цій дієті,так само обов’язково напишіть.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: