На першому побаченні

У відносинах між молодими людьми є моменти, які бувають лише одного разу. Це всі ті «вперше», які потім пара або згадує з приємною посмішкою, або намагається скоріше забути, але вже окремо. Мова йде про романтичних категоріях типу «перша зустріч», «перша розмова», «перший поцілунок», «перше побачення» і так далі. Дівчата чекають цих моментів з трепетом і деколи так переживають за те, щоб все вийшло ідеально, що самі все псують. Але не варто панікувати, адже все набагато простіше, ніж може здатися на перший погляд.

На першому побаченні

Якщо вам належить перша романтична зустріч з симпатичним молодим чоловіком, то ви напевно бажаєте дізнатися більше про те,як вести себе на першому побаченні з хлопцем.

Перший і основний принцип ваших дій має зводитися до того, щоб дотримуватися спокій і тверезість думки. До речі, тверезість на першому побаченні повинна бути не тільки умовною. Приймати алкоголь під час першої зустрічі з хлопцем не бажано. Якщо ж він наполягає, то обмежитеся одним келихом вина, який краще непомітно розтягнути на весь вечір. Будьте стримані в усьому: в алкоголі, їжі, зовнішності, розмові. Тільки пам’ятайте, що стриманість і скутість – речі різні.

Вибираючи вбрання, подумайте про те, які свої достоїнства ви могли б підкреслити, вибираємо зачіску за формою обличчя. Відмовтеся від спортивного стилю, але і шпильки з короткою спідницею в боулінг надягати теж не варто. Все повинно бути доречно і ненав’язливо. Ні в якому разі не допускаються проблиски вульгарщини. Це стосується як вбрання, так і макіяжу. Шар яскравою штукатурки і величезне декольте створюють небажаний підтекст. Взуття повинна бути не тільки красивою, але і зручною. Інакше замість задоволення від спілкування з хлопцем ви будете відчувати лише біль і бажання скоріше роззутися.

Простота і елегантність повинна бути присутніми як у зовнішньому вигляді, так і в поведінці, манерах. Не бійтеся жартувати і розповідати про себе, але не перетворюйте бесіду в тотальну саморекламу. Як би там не було, кращий рада на першому побаченні звучить наступним чином: розслабтеся і отримуйте задоволення.

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: