На порозі Новий рік

Новий Рік !!!!!!

Новорічних свят з нетерпінням чекають і дорослі, і діти.

Все із-за того, що з малих років у всіх цей зимовий свято асоціюється з казкою, магічною дією, дивом. Саме тому Новий рік є улюбленим святом багатьох з нас незалежно від віку чи статусу. Дуже важливо щоб ось це відчуття новорічного обряду було прищеплено з перших років, лише така людина буде істинно радий свята вже і в старшому віці.

Подарунок на Новий рік дітям

Відповідальність за особливий настрій дітей лягає на плечі батьків. Для того щоб свято вдалося, готуватися до нього треба заздалегідь. Особливої уваги у цій підготовці заслуговує на подарунок дітям на Новий рік. Підбирати дитині подарунок може виявитися не так-то й просто. Головне, орієнтуватися на його особисті уподобання та захоплення. Якщо малюк любить малювати, то краще подарувати якийсь цікавий набір для творчості, а не автомат.

Прислухайтеся до дитини.

Діти відрізняються відкритістю і прямолінійністю, тому вони самі вам скажуть, чого б їм хотілося. І, звичайно ж, звертайте увагу на вікові характеристики обраної вами речі. Подарунок повинен відповідати віку і рівню розвитку малюка.

До свята прийнято прикрашати будинок.

Не нехтуйте цим ритуалом. Обов’язково поставте ялинку прикрасьте її. У виборі зеленого дива, як і в процесі прикраси, повинна брати участь вся сім’я. Привчіть до цього малюка, це допоможе налаштувати його на незвичайний лад свята.

Немає нічого поганого в тому, щоб і саму квартиру якось перетворити. Постеліть на час свят на столи святкові скатертини, як-то прикрасьте будинок. Хорошим варіантом для виконання цього передсвяткового ритуалу було б сумісне з малюком виготовлення прикрас. В інтернеті ви знайдете безліч схем та інструкцій щодо створення паперових зірок і гірлянд. Повірте, таке заняття не тільки пробудить у вашій родині творчий потенціал, але й допоможе дитині відчути себе значущим, здатним створити щось красиве. Допомагайте йому і хваліть за його старання, нехай малюк зрозуміє, що ви пишаєтеся.

Залиште Вашу думку про статтю

Костюм на Новий рік для дорослих

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: