Найкраща дієта

Існує величезна кількість різноманітних дієт, які дозволяють поступово знижувати вагу і зберегти отриманий результат. Проте є ситуації, коли необхідно схуднути максимально швидко. Як же це зробити?

Будь-яка жінка знає, виключення яких продуктів з раціону в першу чергу дає очевидний і швидкий результат. Це кондитерські і хлібобулочні вироби, фаст-фуд, газовані напої і алкогольні напої. Виключаються зі списку споживаних продуктів також ковбасні вироби, жирне м’ясо, м’ясні бульйони, готові напівфабрикати і копчена риба. Каші допускаються тільки з цільнозернових злаків, молочні продукти – самі нежирні. Дозволяються макарони високої якості, відварений і запечена картопля, але, звичайно, без добавки в них масла, майонезу або іншого соусу. Цей список вже дасть певний ефект.

Тепер про те, що ж можна їсти. Будь-які свіжі овочі, кукурудза, бобові. Особливо корисна капуста, оскільки для перетравлення її організм витратить більше калорій, ніж отримає від неї. М’ясо обов’язково має бути присутнім у вигляді індички і курки (білого м’яса). Можна вживати горіхи, але в невеликих кількостях. Корисні й необхідні всі фрукти, окрім бананів і винограду.

У процесі дотримання обмежень ні в якому разі не слід голодувати, оскільки це загрожує пригніченням емоційного стану і зривами. Краще їсти часто, правильні продукти і невеликими порціями. Воду необхідно пити якомога більше. Целюліт, звичайно, «буде радий» додаткового застою рідини в тканинах, тому просто обов’язково займатися фізичними вправами. А в разі різкої втрати рідини можуть навіть з’являтися галюцинації. І самий банальний рада – не їсти на ніч. В ідеалі після шести, але хоча б за 4 години до сну.

Найкращим помічником у швидкому схудненні крім дієти, звичайно, є фізичні заняття. Займатися вдома або в тренажерному залі, басейні – це неважливо. Головне – це підсилить ефект і дасть заряд додаткової бадьорості. Відмінно допоможе також масаж – медовий або антицелюлітний. Сауна – ще один союзник у боротьбі з надлишками ваги, крім того, якщо разом з сеансами парної проводити пілінги і робити маски, ефект буде дуже відчутним.

Є, звичайно, і екстремальні способи швидкого схуднення – японські і бразильські дієти, жорстке обмеження в їжі і інше. Однак ці способи чреваті стресом для вашого організму і наступним швидким поверненням ваги.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: