Найзнаменитіші бутіки Мілана

У Мілані існує поняття «Золотий трикутник».

Складають його три вулиці, на яких знаходяться найвідоміші і популярні модні бутіки міста. Всі ті, хто приїжджає в модну столицю на шопінг в обов’язковому порядку відвідують ці магазини. Які ж модні будинки містять свої магазини в «золотому трикутнику»?

1) Dolce&Gabbana Accessoires Boutique. Тут, на екранах показуються покази мод, зал освітлений кришталевими люстрами, а прикрашають його величезні червоні крісла з золотими вставками. Після відвідування цього магазину можна зайти в єдине у світі кафе Dolce&Gabbana «Gold», яке знаходиться неподалік.

2) Disquared. Цей бутік був відкритий в 2007 році близнюками Діном і Деном Кейтенами. В якості основного матеріалу для оформлення магазину обрано дерево. Стіни декоровані покладеними один на одного дошками, а масивні стволи дерев ніби «проростають» на другий поверх. Як люстр використовуються оленячі роги, а обставлений магазин гарнітурами з шкіри верблюжого кольору. А на стовбурах дерев – декорацій розвішані флакони з лісового горіха з ароматом «She wood». Інтер’єр цього бутіка неймовірно затишний і занурює відвідувачів в атмосферу комфорту і тепла.

3) Juicy Couture. Цей лейбл, який є культовим в Америці, відкрив свій перший бутік у 2007 році. Двоповерховий магазин, занурений в атмосферу декадансу, представляє жіночий і чоловічий одяг з трикотажу та інших матеріалів, а також різні аксесуари. Інтер’єр магазину прикрашають різні старовинні елементи, сільські дерев’яні предмети меблів і скляні вази, які зазвичай наповнені цукерками.

«Золотому трикутнику». Будівля магазину розмістилося на тому місці, де знаходився бутік Trussardi ще в 1976 році. Магазин займає площу 200 квадратних метрів і оформлений в стилі заміського особняка. Ця марка завжди відрізнялася високою якістю своєї продукції і всі в магазині свідчить про це. Наприклад, стіни приміщення оздоблені мармуром, в примірочних кабінках встановлені шкіряні гардини і виглядає все це досить переконливо. Концепція інтер’єру – розслаблена, типово італійська обстановка.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: