Налагоджуємо стосунки зі свекрухою

Відносини між дружиною і свекрухою завжди дуже напружені. Якщо ви зі своєю свекрухою «не розлий вода», вам крупно повезло. Якщо ж ви не можете знайти спільну мову зі свекрухою, то в цій статті на сайті для жінок, я дам поради щодо налагодження стосунки зі свекрухою.

Чому у мене складні стосунки зі свекрухою?

Чому свекруха постійно прискіпується?

Відповідь проста. Складно віддавати коханого чоловіка, будь то чоловік або син, іншій жінці. Її можна зрозуміти, адже вона хоче для сина щастя. Повірте , коли ви будете віддавати своїх дітей заміж або одружити, ви будете хвилюватися не менше, будете точно також чіплятися до чоловіка або дружини своєї дитини.

Як налагодити стосунки зі свекрухою?

Є величезна кількість способів налагодити стосунки зі свекрухою. Однак зробити це буде складно і довго. Нижче наведу кілька порад.

Стаємо подругою свекрухи

Нерідко у вас і свекрухи є багато різних спільних інтересів. Не можете знайти їх. Придивіться краще. Якщо ж їх дійсно немає чому б не завести собі новий інтерес, той самий що у свекрухи. Можна прищепити свекрухи свій інтерес, це трохи складніше, але може у вас і вийде. А якщо у вас спільний інтерес, що слід? Правильно! Ви стаєте ближче. Починаєте ділиться між собою чимось новим, ставайте справжніми подругами.

Робимо свекруха своєю другою матір’ю

Свекруха постійно «пиляють» вас, говорить, що ви погано готуєте, не робіть прибирання по будинку. Відмінно! Попросіть її допомогти вам, навчити готувати смачно, правильно прати білизну. Ви починаєте робити роботу по дому разом. Нічого не помічаєте? Так! Так! Ви стаєте ближче, починаєте розуміти один одного з півслова. Вона вам стала другою матір’ю.

Як позбутися від свекрухи?

Сподіваюся вас не злякав підзаголовок! Що ж робити, якщо свекруха набридла. Постійно сидить у вас вдома, втручається у ваше життя. Спробуйте її відвернути чим-небудь. Запитаєте у чоловіка, що їй подобається. Їй подобаються театри — купіть абонемент. Подобаються копатися в городі — купіть їй сад город з теплицею. На день народження можете подарувати путівку в санаторій на місяць. Ну або зробіть, як я! Купіть свекрухи ноутбук і навчіть чатитись в соціальних мережах, моя звідти цілодобово не вилазить.

Сподіваюся мої поради вам допоможуть і ви налагодите стосунки зі свекрухою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: