Народження дитини і тато

Вчені дослідники прийшли до висновку, що від народження на світ дитини у його папи значно знижується лібідо.

Народження дитини змінює чоловіка. На думку вчених з Університету в Мічигані, така реакція сильної половини, вірніше їх психіки і організму в цілому відбувається у зв’язку з перенесеним ними стресом.

Народження дитини і стрес

Були проведені дослідження, вони показали, що до моменту початку переймів у дружини, чоловіка вже сильно виснажені душевно і втомлені в емоційному плані. Коли ж відбувається народження дитини, вони відчувають себе непотрібними, адже практично вся любов прекрасної половини дістається виключно дитині.

За статистикою, кожен п’ятий батько протягом трьох місяців після народження малюка своєю дамою, дуже рідко займається з нею сексом, а кожен третій відновлює сексуальне життя зі своєю партнеркою, лише після закінчення 7-11 тижнів.

Головними причинами, що перешкоджають виконання чоловіком подружнього боргу після його народження малюка виявилися погана фізична форма дружини і сильний дефіцит часу.

Батьки, набагато менше приділяють часу маляті. Варто зауважити, що відсутність уваги з боку чоловіка, не дуже добре позначається на психічному розвитку дитини. Дитина під час спілкування з батьком буде відчувати себе захищеною, потрібною, а це дуже позитивно впливатиме на майбутнє малюка.

Чоловікові відчути відповідальність за свого малюка складніше. Так створено самою природою, що чоловік менш емоційний, ніж жінка. Тому, майбутня матуся повинна докласти трохи зусиль, щоб чоловік зміг налагодити контакт з дитиною. Зауважте, робити перші кроки потрібно ще під час вагітності. Для цього говорите майбутньому татові те, що ви відчуваєте і прикладайте його руку до живота, коли дитина починає штовхатися.

Не варто брати чоловіка з собою в пологовий будинок, адже вони цього дуже бояться. Якщо ж він сам хоче бачити народження дитини і підтримувати жінку під час пологів, тоді не отговаривайте. Непотрібно критикувати новоспеченого батька, коли він робить щось не так. Підкажіть йому, як правильно це робити, тримати дитину або ж допоможіть дитині зручніше вкластися. Це допоможе не тільки розбудити в чоловікові батьківські почуття, але і заспокоїть дитину.

Поради мама новачкам можна прочитати на нашому порталі Muzhikof.net

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: