Нарощуємо самі акрилові нігті

Існує кілька різних способів наростити нігті. Але я хочу розповісти про нарощування нігтів акрилом. Ви повинні пам’ятати, що нарощування нігтів акрилом дуже складна процедура і, звичайно ж, помилок не прощає.

Потрібні матеріали і компоненти необхідно обов’язково купувати тільки в спеціалізованих магазинах. Для нарощування вам необхідно: праймер, акрилова пудра, ліквід, дезінфектор і знежирювачах, форми і пензлики, пилочки для нігтів.

В першу чергу нігті слід підготувати відповідним чином. Для цього гарненько помийте руки і обробіть їх дезінфектором. Далі візьміть велику пилку і обробіть поверхню нігтів, вони повинні стати шорсткими. Всі рухи пилочкою обов’язково проводите по лінії росту нігтів. Тепер відсуньте кутикулу і обезжирьте нігті, після чого нанесіть шар праймера, він є сполучною ланкою між нігтьової пластиною і акрилом.

Тепер слід розмістити форму строго під нігтем, вона повинна розташуватися чітко під куточками. Форму потрібно дуже щільно притиснути до нігтя і закріпити її посередині пальця. Тепер з’єднайте кінчики форми так, щоб вигнутість виглядала природно. Далі нанесіть новий шар праймера. Після чого нанесіть кулька білого акрилу на форму за допомогою пензлика. Тепер змочіть пензель «ликвиде» і проведіть лінію «усмішки». Дуже акуратненько вирівняйте кінчик нарощеного нігтя і звичайно ж бічні сторони. Далі нанесіть кулька рожевого акрилу по всій нігтьовій пластині. Після того, як нігті висохнуть, можна зняти форми. Після чого вирівняйте нігті, для цього використовуйте велику пилку. Після ретельної обробки та полірування нігтів необхідно нанести тонкий шар прозорого лаку. От і все. Тепер ваші нігті повністю готові для нанесення манікюру.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: