Наслідки переїдання

У нашій державі по святах увійшло в звичку переїдати, при цьому так, що потім необхідно втручання лікарів. Як відомо переїдання, служить причиною ожиріння, проте це не єдина проблема, що з’являється після регулярного переїдання. Наш сайт muzhikof.net розповість вам про наслідки переїдання.

Ходити пішки, в час глобалізації, фактично люди розучилися, особливо у великих містах. А це призводить до скупчення в організмі калорій, які з часом перетворюються в жировий шар, сходственно ведмедям. Однак на відміну від ведмедів, даний шар жиру не сприяє людині пережити зиму, а навпаки, вбиває його здоров’я. Якщо ви переїли, то обов’язково одягайте вільний і зручний одяг для сну і відпочинку, яка зробить перетравлення їжі менш складною для вашого організму. Однак чому у дуже багатьох людей з’являється апетит, який дуже важко придушити і з-за цього доводиться безперервно переїдати? Потрібно сказати, що за відчуття ситості і голоду повністю відповідає нервова система людини, а точніше гіпоталамус, який дає організму сигнали, коли потрібно поїсти і коли їсти вже досить. Проте нерідко цей орган передає неправильні сигнали, наприклад, якщо маленької дитини проти волі змушують їсти, щоб він виріс великим. В результаті дитина отримує відчуття голоду, з-за чого зобов’язаний безперервно їсти, і при цьому все підряд. Як тільки цей малюк дорослішає, його голод лише зростає із-за енерговитрат і збільшення маси тіла.

Однак у всіх випадках переїдання призводить до ожиріння? Природно немає, але у людини, який зовні виглядає струнким, зі здоров’ям проблем не менше. З-за незмінних навантажень на шлунок, а також на печінку, порушується робота даних органів людини, що має можливість привести до утворення каменів, гастриту виразці або шлунка. Крім цього серцево-судинна система отримує сильний удар, оскільки кровоносні судини закупорені бляшками бляшками, що призводить до порушення нормального кровообігу. Люди, які безперервно передають, постійно мучаться завищеними артеріальним тиском, яке нерідко призводить до гіпертонічним кризам. Надлишок в організмі вуглеводів нерідко призводить до виникнення цукрового діабету.

Дуже багато людей неправильно думають, що нечасті переїдання, зазвичай на свята, на організм не впливають. Під час застілля, коли присутня також і спиртне, організм людини ще більше піддається перевантаженням, ніж під час постійного переїдання.

І щоб не було проблем із зайвою вагою і зі здоров’ям, необхідно більше рухатися. Після того, як Ви рясно пообідали відразу ж не треба вкладатися спати, краще піти на прогулянку або просто посидіти.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: