Навчися бути щасливим

Щастя – це особливий стан організму людини. І це вираження не тільки фігурально, але і цілком зрозуміло з точки зору фізики і хімії.

Саме душевний стан людини напряму залежить від кількості вмісту в крові речовин «ендорфінів». Вчені назвали їх «гормонами щастя». І для активної вироблення організмом цих речовин необхідно зовсім небагато зусиль. Досить робити те, що особливо подобається, споглядати ті картини життя, які приносять істинну насолоду.

Вченими встановлено, що найбільша кількість ендорфінів виробляється при оргазмі. Саме тому у ці хвилини людина відчуває себе особливо щасливим.

Щастя — це стан, коли хочеться літати в буквальному сенсі цього слова, коли світ навколо здається більш яскравим, сонце – теплішим, люди – більш красивими. Однак не всі вміють бути щасливими. Деякі намагаються показати оточуючим, що у них все в порядку, що справи йдуть в гору, що вони щасливі у шлюбі і тому подібне. Проте залишаючись наодинці з собою, ці люди розуміють, що щастя в їх душі немає.

Навчіться бути щасливими! Шлях до щастя зовсім короткий. Згадайте, що смачна їжа багато в чому допомагає випробувати такі відчуття, як захоплення, задоволення. А від цих відчуттів недалеко і до щастя. Відчуття ейфорії може надати багато. Заняття фітнесом або танцями, плавання або катання на ковзанах. Спорт тренує вироблення ендорфінів в організмі. Кожна людина відкрито або приховано прагне до формування ідеального тіла. А спорт і заняття танцями, сприяють цьому повною мірою.

Вчіться знаходити щастя у будь-яких дрібницях. Нехай свіже повітря, морський берег, дзвінкий сміх, поцілунок коханої людини обов’язково розбудять вашу душу і поселяти в ній непередаване відчуття щастя.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: