Навіщо чоловікові родина

Кого цікавить психологія, знає, що в плані активності люди діляться на два типи – інтроверт і екстраверт.
Давайте розглянемо більш ретельно причини, які рухають цими типами чоловіків, при укладенні шлюбу.

Екстраверт

Ох вже ці екстраверти. Це і ловеласи. і герої-коханці.

Але якщо цей тип подивитися уважніше , то за цією маскою тусовщика і заводія можна побачити велику невпевненість у собі. З чого виходить висновок, що все, що робить у своєму житті екстраверт йому треба тільки для особистого самоствердження. Таким чином, він буде шукати або єдину, але найкращу (у його розумінні) жінку, або багато дівчат. Але, в будь-якому випадку, він доб’ється, щоб всі захоплювалися його вибором, яку ж королеву він отримав. В іншому випадку – він отримує самоствердження за рахунок безлічі колишніх жінок.

Але чому такі чоловіки вирішують одружитися? Все банально просто – щоб самостверджуватися через сексуальні стосунки. Але, в один прекрасний момент, жінка, відчуває, що їй вже не подобається роль переможеної жертви. Ось тоді і починаються проблеми в сімейному житті.

Інтроверт

У чоловіків-інтровертів інші цілі створення сім’ї. По-перше, вони шукають таку дівчину, щоб вона стала другою матір’ю. Так, це повна правда, вони шукають свою справжню любов, мета їх насправді дуже корислива. хоча чоловіки-інтроверти великі романтики. Вони хочуть отримувати ласку, тепло, турботу, як маленький хлопчик. Отримати він може це все від жінки – екстраверт.

І в підсумку, вступивши в шлюб і створивши сім’ю, чоловіки стають підкаблучниками. У таких випадках поєднання такого типу чоловіки і жінки, в більшості, пропозицію вступити в шлюб йде з боку дами

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: