Не виношування плоду при вагітності

До 1975 року не виношеними вважалися діти, які народилися між 28-м і 38-м тижнями вагітності з вагою від кілограма до двох з половиною кілограмів, а також зростанням від 35 до 45 см. З 1975 року недоношеними дітьми вважалися ті діти, у яких маса тіла була від 500 грам до двох з половиною кілограмів.

Невиношування вагітності у жінок здатне виникати в результаті різних хвороб, підняття тяжкості, а також патологічних станів вагітної.

Гіпертонічна хвороба, ревматизм, ревматичні вади серця, анемія, цукровий діабет, пієлонефрит і т. п. можуть викликати такі зміни в організмі вагітної жінки, з-за яких здатне порушитися матково-плацентарний кровообіг, а також розвинутися гестоз, який останнім часом став також причиною невиношування вагітності.

Також дуже небезпечними в цьому відношенні є різні інфекційні хвороби у вагітних, які часто призводять до передчасних пологів. Хоча викидень може статися навіть після одужання.

Також на невиношування вагітності впливають зроблені раніше штучні аборти.

Часто причиною передчасних пологів є багатоплідність, резус — і групова несумісність крові дитини та матері, різні генні і хромосомні хвороби плода, різні внутрішньоутробні інфекції, а також особливості положення і передлежання плоду.

Серед інших причин невиношування можна назвати юний, а також похилий вік вагітної. Одну з ролей грає спадкова схильність. Пологи, які відбуваються передчасно, частіше бувають у тих вагітних жінок, які живуть у великих містах.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: