Небезпечні дієти

Ганяючись за красою ми забуваємо про своє здоров’я. Ми голодуємо, їмо їжу, до якої наш організм не звик, відмовляємо собі в деяких продуктах, які просто необхідні організму для життя. В кінцевому підсумку виснажується організм, порушується робота внутрішніх органів, ми стаємо злими і агресивними. Якщо чесно, я не люблю сидіти на дієтах. Я вважаю, що людина повинна їсти все що захоче, в розумних межах звичайно. А підтримати організм в хорошій формі допоможуть вам секрети схуднення, про яких я писала раніше. Найголовніше — це розрахувати кількість отриманої енергії і всю її витратити в процесі роботи по дому, або позайматися у тренажерному залі. Ну ладно, я відволіклася від теми, давайте нарешті поговоримо про найбільш небезпечних дієта.

Чим небезпечна білкова дієта?

Зараз особливо актуальна білкова дієта, але чи безпечна вона? Ні, і ще раз ні! Сенс дієти полягає у відмові від вуглеводів. Власне кажучи, ви будете харчуватися одним пісним м’ясом курки і риби. Більше нічого в меню не передбачено. Ніяких фруктів і овочів, навіть молочних продуктів можна з’їдати не більше 200 грамів на день. Через три дні такої дієти замість вуглеводів у вас будуть згоряти білки, як наслідок ви будете худнути, при тому дуже швидко. А тепер давайте поговоримо про наслідки. З курсу біології 8 класу ми знаємо, що нові клітини виникають з білків. Білків немає, клітини не відновлюються, шкіра починає сохнути, нігті починають ламатися, випадати волосся. Я вже мовчу про здоров’я внутрішніх органів. Не знаю, як ви, а я краще скину зайву вагу іншими способами, ніж буду гробити своє здоров’я і красу. Висновок: білкова дієта небезпечна для здоров’я.

Чим небезпечна кефірна дієта?

Суть дієти в тому, що потрібно харчуватися лише одним кефіром, інші продукти не можна вживати взагалі. Власне, таким чином можна вживати не тільки кефір, є і морквяна дієта, і яблучна, і кавунова. Ці дієти називаються монодієти, тобто, сидячи на них, можна є тільки один продукт, інші потрібно виключити з раціону. Думаю, не потрібно пояснювати, як така дієта вплине на здоров’я. Розповім вам історію моєї подруги. Вирішила вона посидіти на цій дієті сиділа 3 тижні і скинула 25 зайвих кілограм. Непоганий результат, чи не правда? Та ось біда, після цієї дієти вона попала в лікарню на цілий місяць. Вона настільки виснажила свій організм, що навіть їсти не могла. Тепер у неї з-за цієї дієти немає жодного здорового органу. Висновок: кефірна дієта, та й все монодієти небезпечні для життя.

 

Чим небезпечна дієта Дюка?

Розробку французького дієтолога П’єра Дюкона я вважаю менш небезпечною, так як вона більш збалансована. Дана дієта протікає в 3 етапи. Перший — процес самого схуднення, другий — закріплення отриманого результату. Дієта триває досить довго (6-12 місяців). Дана дієта ідеально підійде для людей, які вміють і хочуть готувати, так як досить складно приготувати, скажімо, дієтичні фрикадельки на пару. Отже, який висновок можна зробити: дієта Дюкана безпечна, але довго просидіти на ній зможуть не всі.

Чим небезпечна гречана дієта?

На жаль, гречану дієту в народі злюбили, так як через неї настає жахливий сушняк у роті. У зв’язку з цим, її вважали небезпечною, а даремно, мабуть, гречана дієта єдина дієта, яку я можу вам порекомендувати. Вона не тільки допоможе вам схуднути, але і виведе шлаки з вашого організму. Сидіти на гречаній дієті слід 2 тижні, потім 20 днів перерва. Повторити процедуру, якщо бажаний ефект не досягнутий.

Ну ось і все, сайт для жінок MuZhikof.net надав вам список найбільш небезпечних дієт. Але завжди пам’ятайте мою приказку: «З’їла їжі на 2000 кілокалорій, будь добра спали стільки ж, а хочеш схуднути, значить спали 2500» . Особисто я завжди дотримуюся цих слів і підтримую своє тіло у відмінній формі, і ніякі небезпечні дієти не потрібні.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: