Необхідну кількість води

Скільки води потрібно пити кожен день?

необхідну кількість води

Просте питання на який дуже важко відповісти. Це не просто оцінити, що є стандартом денної норми води для людини. Це залежить від багатьох суб’єктивних факторів, таких як вага, клімат і рівень активності людини. Наше тіло на 60 відсотків складається з води. Кожен день доросла людина втрачає воду через піт, дихання, сечу і фекалії. Ця вода повинна бути своєчасно поповнена. Існує просте правило «восьми склянок» — випивати вісім склянок води в день (приблизно 2 літри), хоча воно не підтверджується жодними науковими доказами. Але все ж багато людей використовують це основне правило в якості орієнтира, скільки води та інших рідин потрібно вживати в добу. Ще один простий спосіб обчислити необхідну кількість води для вашого організму — розділіть свою вагу (в кілограмах) на 30 (тобто для людини вагою 70 кг необхідно 2,3 л / день). Але це правило так само не має жодних наукових обґрунтувань.

6 причин, щоб пити воду

Втрата ваги: вода є одним з кращих рецептів для схуднення. Вона замінює калорійні напої, такі як содова, соки і алкоголь. Так само вода добре пригнічує апетит, і часто, коли ми думаємо, що голодні, насправді просто хочемо пити. Вода не має жирності, не містить ні калорій, ні вуглеводів, ні цукру.

Здорове серце: велика кількість води, яка використовується кожен день, може знизити ризик серцевого нападу, т. к. зневоднення призводить до м’язової слабкості, і серцю стає важче працювати.

Спекотна або волога погода змушує нас потіти і вимагає додаткового вживання рідини. Гарячий, сухий повітря у приміщенні також може призвести до втрати вологи, особливо протягом зими. Крім того, на висотах понад 2500 м над рівнем моря, у людини виникає підвищене сечовипускання прискорене дихання, в результаті чого використовується більше рідини. Зневоднення зазвичай викликає головний біль: так що, якщо у горах у вас болить голова, можливо це просто через нестачу води.

Вагітність та годування груддю:

Жінкам, які чекають дитину або вже знаходяться в стадії грудного вигодовування вимагається додаткова кількість рідини кожен день, щоб уникнути зневоднення. У годуючих матерів втрачається особливо велику кількість рідини.
Здоров’я шкіри: питна вода допомагає очистити нашу шкіру. Фахівцями відмічено, що люди, які вживають воду, замість чаю і кави в достатній кількості кожен день, мають більш здоровий вигляд шкіри. Звичайно, ваша шкіра не стане виглядати краще відразу, але послідовне споживання води благотворно впливає на шкірний покрив.

Травлення: наша травна система потребує постійному об’ємі рідини, щоб переварити їжу. Так само, багато людей випивають воду після прийому їжі, і в цьому є один важливий плюс — вода балансує кислотність після їжі, позбавляючи людину від дискомфорту.

Загоєння: вченими було доведено, що споживання води у великій кількості сприяє процесу загоєння. У чому причина, я так і знайшла. Так само, зневоднення серйозно ускладнює фізичну активність і зменшує нашу працездатність.

Ризик розвитку раку: постійне вживання води призводить до зниження ризику виникнення раку товстої кишки на 45 відсотків, а раку сечового міхура на 50 відсотків.

Яку воду рекомендується пити

Все вищесказане буде мати ефект, якщо вживати воду хорошої якості, а не ту що біжить у нас з-під крана. Краще не пошкодувати кілька десятків рублів і купити нормальну воду, ніж потім витрачати величезні суми на ліки. Так само, важливо розуміти, що продукти харчування забезпечують близько 20 відсотків від загального обсягу споживання води, а решта 80 відсотків надходить з води і напоїв всіх видів. Наприклад, у багатьох фруктах і овочах, таких як кавуни й огірки майже 100 відсотків води за вагою. Будь-які напої, будь то молоко, соки, чай, кава, пиво, вино вносять свій внесок у щоденний обсяг споживаної води, але вони не повинні стати основою цього споживання. Пам’ятайте, завжди краще випити склянку води, ніж чашку чаю.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: