Нерухомість в Хорватії

Хорватія — прекрасна країна з чистим, красивим морем і гарною екологією. Узбережжі Адріатичного моря вважається найчистішою в Європі. Пляжі в оточенні лісів і місцеві визначні пам’ятки створюють спокійний відпочинок та гарні умови для проживання.

Придбати квартиру у Хорватії це доступний та хороший варіант покупки власності європейського якості. Квартиру можна купити, починаючи від 35 000 до 45 000 євро. Такі варіанти, звичайно ж, знаходяться не біля берега моря, але на невеликому відстань від нього приблизно 3-5 км від узбережжя.

Знайти і купити будинок в Хорватії буде не складно, але маленьких будинків ви не знайдете, зазвичай продаються двоповерхові котеджі. Ціни на будинок в Хорватії починаються від 100 000 євро і вище, але за ці гроші ви отримаєте 2-3 спальні, терасу з видом на море і навіть басейн.

Варто звернути увагу, що в Хорватії вітальня не входить у кількість кімнат, тому двокімнатна квартира буде містити крім вітальні дві спальні. Ще одна відмінність європейської планування в тому, що кухня знаходиться в окремій частині вітальні.

На узбережжі Істрії в нових комплексах ціни починаються від 1 100 євро за квадратний метр, за таку ціну можна купити нову хорошу квартиру в таких районах як Пули, Лижняне, Перое, вони знаходяться не на самому пляжі, але в доступності для пішоходів. Середня вартість на узбережжі тут становить приблизно 1 400 — 1 800 євро за квадратний метр.

Зовсім іншу категорію мають квартири в Опатії, так як це вважається найпрестижнішим регіоном узбережжя ціни за квадратний метр тут рідко коли опускаються нижче 2 500 євро. В Опатії можна придбати унікальні квартири в австро-угорських віллах 19 початок 20 століття. Ці об’єкти знаходяться в центрі регіону, вартість таких будівель залежить від їх історичної цінності.

В такій області як Долматия покупців приваблюють регіони Спліт-Трогір і Маркавская Рів’єра, де будується багато нових комплексів високої якості. Спліт-Трогір швидше за все буде цікавий тим хто любить історію архітектурних пам’яток, а поблизу лежить до нього Чиово для тих хто любить спокійний відпочинок, і красиву природу з пляжами, гаванями і найчистішої водою.

Регіон Маркавской Рів’єри буде цікавий тим, хто віддає перевагу живий відпочинок, цей регіон дуже популярний серед туристів, це місце з дрібною галькою і дзеркально чистим морем вважається найкращим на південному узбережжі. Вартість квартир в цьому регіоні часто коливається від 2 000 до 2 500 євро.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: