Невинність або цнотливість У чому відмінність

В наш час цноту стала чимось на зразок прокляття. Біла ворона в середовищі тих, хто вже спробував. Поблажливе приниження з боку подруг, у яких вже є хлопці, які вже мають сексуальний досвід… Комплекс неповноцінності, чому ти не така як всі, чому ти не віддалася хлопцю в 13-14 років, чому не почала жити повноцінним життям».

Одна сторона проблеми. Цноту.

Дивний факт, але я вам його приведу. Америка витрачає близько 80 мільйонів доларів на рік, щоб пропагувати в школі питання «першого шлюбу», який дівчина вступає цнотливою.

Сказати чому? Просто вони вже настільки наїлися цієї сексуальної свободи, що почали пожинати від неї плоди. Нестабільність шлюбів, небажання вступати в шлюб, гомосексуалізм, лесбіянство, психічні розлади, на курси психоаналітиків ходить близько 80% американців…

Цнотливість

Я розповім про інший.

Цнотливість — це істинно наш термін. Я спробую пояснити його своїми словами, хоч можете заглянути у Вікіпедію. Ціле — цілісне сприйняття світу. Мудрие — усвідомлення цього світу. Цнотлива дівчина не розмінюється на дрібниці, вона знає, що до неї прийде щастя у вигляді улюбленого і їй більше нічого не треба. Вона живе в цьому світі, вона частина його, вона його сприймає в цілісності.

Втрата цнотливості у наших предків вважалося гріхом. І не тільки тому, що дівчина втрачала цноту. Просто тому, що якщо було втрачено цнотливість, змінювалася і психіка і психологія.

Скажіть, ви можете відрізнити по очах і поведінки цнотливу дівчину від не цнотливою? Я можу.

Це розкутість поведінки, зняття внутрішніх гальм, зовсім інший погляд на чоловіків. Оцінюючий, обіцяє, зазывающий. Втрата цнотливості в наш час — це перший крок до стервозності, до тієї стерво, яку зараз проповідує екран, як спосіб успішного життя.

Тепер. Чому можна бути незайманою і не бути цнотливою?

Так просто до традиційного сексу зараз додалися ще два види — оральний і анальний секс. І скажіть мені, якщо дівчина залишається незайманою, але професійно робить миньет, якщо у неї купа партнерів, з якими вона пробувала той же секс, але не в те місце — вона може бути цнотливою?

Просто не плутайте це поняття. Можна бути незайманою, але блядью в душі, мати купу партнерів і вважати себе вище подруг. Можна впасти один раз, але зберегти цнотливість….

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: