Нижня білизна -важливий атрибут жінки

Нижня білизна – обов’язковий атрибут кожної жінки. Красиве, правильно підібрана білизна змушує дівчину вважати себе більш привабливою, відчувати більшу впевненість у собі. Як при виборі одягу, так і при виборі нижньої білизни необхідно дотримуватися кілька простих правил, які допоможуть підібрати найбільш підходящі речі. Головний критерій, яким слід керуватися це ступінь комфортності білизни. Отже, що ж впливає на те, наскільки зручно білизну?

1) Купити модні жіночі труси, так говорять багато не досвідчені дівчата, які абсолютно забувають про те, чи буде їм зручно ходити в таких трусах. Вони зовсім забувають про тканину, з якої зшитий той чи інший предмет. Зазвичай для виготовлення жіночої нижньої білизни використовуються м’які, приємні на дотик тканини, проте різні прикраси у вигляді мережива можуть бути причиною неприємних відчуттів, тому на такі деталі теж слід звертати увагу.


2) Розмір білизни. Часто дівчата неправильно визначають розміри бюстгальтера або ж спеціально купують білизна меншого розміру, щоб груди здавалися більш підтягнутою і великий. Як результат, він настовбурчується і викликає дискомфорт і нервування.

3) Стиль спідньої білизни.

Вважається, що найбільш приємно до тіла білизна з бавовни або шовку. Така білизна підходить для будь-якого часу року. Зараз, більшість дівчат воліє атласне білизна, воно еластичне, так як містить лайкру і дуже приємно на дотик. Білизна ж з мереживними вставками по праву заслуговує звання сексуальної нижньої білизни. Зазвичай, така білизна дівчата надягають для свого чоловіка. У повсякденному ж житті жінки вважають за краще носити малопомітний і комфортне білизна, точно свого розміру. Такі речі щільно прилягають до тіла і не залишають слідів на шкірі. Ще один непоганий варіант – купувати нижню білизну без швів. Такі моделі досить поширені і продаються в більшості магазинів білизни. Крім того, така білизна ідеально підходить вагітним жінкам, так як добре тягнеться, не тисне і не залишає слідів на шкірі. З безшовним нижньому білизною можна носити і з тонкою одягом, наприклад, шовку.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: