Оформлення інтер’єру в стилі шеббі

Якщо ви хочете оформити одну з своїх кімнат в ніжному романтичному стилі, але при цьому вам не до душі стиль «а-ля будиночок для барбі», то вашої знахідкою стане шеббі шик.

Поняття шеббі шик з’явилося в устах дизайнерів не так давно. Ще пару років тому в Росії ніхто про нього не чув, а знайти меблі та оздоблювальні матеріали, з допомогою яких можна було б досягти атмосфери «потертій розкоші» (саме так перекладається словосполучення «шеббі шик» з англійської мови) на вітчизняному ринку просто не було.

На щастя, сьогодні створити у себе вдома острівець затишку з мережив, пастельних тонів і балдахіна не складе праці.

Коротка історія шеббі шику.

Якщо не вдаватися в подробиці, то народження нового стилю сталося випадково. Одна відома американська дизайнерка Рейчел Эшвил займалася реставрацією меблів XVIII-XIX століть, вона не любила реставрувати меблі і предмети інтер’єру, що називається до блиску, в її роботах на речах залишався відбиток часу. Романтична по натурі Эшвил створила у своєму будинку незвичайний інтер’єр, який мав безліч елементів старовини, при цьому був виконаний в ніжних світлих, пастельних тонах. Інтер’єр так сподобався друзям і колегам дизайнера, що сарафанне радіо рознесла чутку про диво-інтер’єрі.

Рейчел зрозуміла, що на цьому можна заробити і відкрила фірму по виробництву меблів в стилі ретро, вона назвала її, звичайно, шеббі шик.

Основні елементи, притаманні цьому стилю.

Шеббі шик – це обов’язково справжня старовинна меблі або штучно зістарена нова, причому не дубові буфети російських бояр, а легка, витончена, часто біла або кольору слонової кістки меблі в вікторіанському стилі. Другий основний елемент – це всілякі прикраси у вигляді ангелів, свічники, скриньок та в’язаних мереживних серветок, все це природно ніжно-блакитний, ніжно-рожеве або бежеве. Як принтів для текстилю, стін і т. д. часто використовують тему Франції, зображення Ейфелевої вежі, зображення троянд, старовинні фотографії.

 

Колірна гамма стилю.

Основний колорит шеббі шику базується на додавання в будь-який колір величезної кількості білого. Темним в інтер’єрі шеббі шик може бути тільки дерево, наприклад, потертий дощату підлогу або старовинна табуретка, все інше повинно бути пастельних, ледве звучать відтінків. Часто використовується ніжно-рожеві і ніжно-блакитні відтінки, однак можливе використання будь-якого кольору, якщо його насиченість мінімальна.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: