Омани про секс

Без гармонії та сексуального життя важко зберегти теплі і хороші сімейні стосунки. Для величезної половини дорослого населення планети, секс є важливою частиною життя.

Але помилки у кожної статі свої. Давайте, на сьогоднішній день, розглянь жіночі. Про чоловічих, я вам напишу в наступній статті.

  • Сексу має бути багато і він повинен бути різноманітним.

За роки спільної, сімейного життя, партнери з’ясовують від чого і від яких дій вони отримують найбільш більше задоволення і потім рідко щось змінюють. Зрідка, вони вносять в свій інтим різноманітність і родзинку. А тепер на рахунок багато…….його має бути стільки, скільки хочуть обидва партнера, а темперамент і фізіологія у людей різна.

  • Оргазм повинен бути завжди.

Не потрібно зациклюватися і комплексувати, розслабтеся і отримуйте задоволення. Оргазм прийде чи ні — це не важливо, порадійте тому, що вам просто супер удвох.

  • Чоловік повинен вам за секс.

Це не так, в ліжку ви рівні. Просто, доставте задоволення один одному.

  • Секс-іграшки, рольові ігри — це збочення.

В інтимному житті, якщо ваш чоловік вам пропонує спробувати що-небудь новеньке, не поспішайте падати в непритомність. Добре подумайте, може вас навіть сама думка про це збуджує? Пам’ятайте. що не кого не хвилює ваша сексуальна життя і все. що робиться між партнерами — це тільки ваше, і не кого не стосується.

  • За контрацепцію відповідає чоловік.

Доросла, розумна дівчина, повинна і зобов’язана сама відповідати за своє здоров’я і сама повинна подбати про заходи безпеки. А якщо ви заміжня, тоді ваш чоловік так само несе за вас відповідальність.

  • Жінка повинна завжди погоджуватися на секс.

Зрозумійте, що нікому і нічого не повинні. Але і з’їжджати на вічну головний біль, просто не красиво. Якщо сьогодні у вас немає бажання, скажіть чесно. Пообіцяйте, що завтра його чекає сюрприз, і ваш партнер вас не образитися.

  • Чоловік при сексі оцінює вашу фігуру.

про своїй натурі чоловіки, звичайно не байдужі до жіночої краси, але більше турбує такі частини тіла, як груди, сідниці і ноги. Та й то, не під час сексу. У цей момент чоловічі мізки, знаходяться зовсім не в тому місці де потрібно і йому немає справи. до вашого прищика на красивою попкою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: