Операція з відновлення незайманості

Процедура відновлення дівочої пліви або відновлення невинності проводиться і для дівчат, які один раз «піддалися умовлянням», і для досвідчених «жриць кохання», оскільки ніякої загрози для здоров’я дівчини така операція не має. Медична термінологія називає цю процедуру рефлорацией або гименопластикой.

Гіменопластика має досить тривалою історією, і починається з тих часів, коли чоловіча половина населення звела на благо непорочність жінки. Для того, щоб знайти підтвердження значущості непорочності, цілком достатньо звернутися до Біблії. Після цього стає зрозуміло, що звичайна голка з ниткою служили порятунком для приховування ганьби жінки. Судячи з усього, гіменопластика раніше виконувалася на примітивному рівні, проте розвиток медицини дозволило значно вдосконалити процедуру.

На даний момент створено досить велику кількість методик з проведення рефлорации. При більш детальному аналізі стає ясно, що в даному випадку операція елементарна, тому саме відновлення невинності (в деяких випадках) набагато простіше, ніж розставання з нею. Чому так?

Тому що після першого статевого акту, який супроводжується дефлорацией, гімен (над яким і проводиться процедура відновлення) має вигляд розкритої квітки, а хірург-гінеколог займається нічим іншим, як зв’язуванням цих пелюсток. Однак існує і обмеження: бажано, щоб гіменопластика проводилася не більше ніж за тиждень до повторної дефлорації, оскільки за більший строк такі нитки можуть самостійно розповзатися.

Існує ще й такий варіант: пацієнтка перебуває під внутрішньовенним наркозом, а доктор виконує переміщення залишків слизової оболонки в області передодня піхви, після чого їх зшиває, тим самим створюючи природну структуру пліви. Тривалість такої операції становить всього 60 хвилин, причому пацієнтка може відразу ж відправлятися додому. Також зручно, що шви не вимагають зняття: використовується саморассасывающаяся нитка. Гімен чудово відновлюється, причому в деяких випадках навіть гінеколог не може його відрізнити від справжнього. Логічно, що навіть новоспечений чоловік нічого не запідозрить і повторна дефлорація супроводжується кровотечею. Однак слід дотримуватися обережності: лікар з недостатнім досвідом може просто вшити піхву – і втрата невинності пройде в страшних муках.
Існує і більш складна процедура, відновлююча гімен навіть після пологової діяльності: при відсутності пліви, хірурги виконують тришарове ушивання передодня.

Які обмеження та протипоказання існують для проведення операції дефлорації?

В цілому, гіменопластика не має протипоказань, окрім психічного фактора або наявності запального процесу. Тим не менш, повне відновлення дівочої пліви вимагає врахування деяких особливостей, обов’язкових до уваги при прийнятті рішення про проведення такої операції.

З медичної точки зору, пліва цноти не регенерується, тому і відновлення тут носить умовний характер. Сама операція складається з зшивання обривків пліви спеціальними нитками (кетгутом), а супутнє виділення крові, є наслідком виникнення нового розриву. Оскільки фактичного зрощення не відбувається, то процедура може виконуватися безліч разів. Єдиною проблемою є те, що при частому виконанні гіменопластики може настати момент, коли зшити буде просто нічого.

Правильно проведена операція по відновленню не несе ніякої небезпеки здоров’ю жінки, однак, при наявності у пацієнтки «багатого» досвіду, виконати рефлорацию набагато складніше, через відсутність залишків дівочої пліви. Тому складні операції виконуються ушиванням стінок піхви, а в особливо складних випадках відновлення дівочої пліви виконується з тканини передодня піхви. У таких випадках дефлорація більш болюча, і супроводжується великою кровотечею, ніж у перший раз.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: