Основні недоліки роботи на дому

Все більше і більше людей в даний час переходять на роботу з дому. Треба визнати, вельми привабливо сидіти за робочим столом в домашньому халаті і пухнастих капцях. Але, все не так просто.

Робота з дому викликає цілий ряд інших проблем і незручностей, які можуть повністю вибити вас з робочого ритму. Так що, якщо ви надумали переміститися з офісу в свою квартиру, подивіться з якими труднощами вам доведеться зіткнутися.

Стає важче відокремити роботу від дому

По суті, коли ви закриваєте вхідні двері свого будинку, ви надягаєте маску робочого, або навіть ділової людини. І навпаки, повертаючись додому, показуєте своє справжнє «Я». Однак, якщо ви не будете виходити за двері, можуть виникнути труднощі у перетворенні себе з домашнього лінивця в нестримного трудоголіка.

Найкраще, що можна зробити в цій ситуації, це визначити для себе чіткі правила, які допоможуть дотримуватися точних меж між сім’єю і роботою. Наприклад, можна заборонити собі відволікатися на домашні справи в робочі години. Але подумайте, чи допоможе це саме вам?

Робота з дому вимагає багато самомотивації

 

Безумовно, найбільший плюс роботи з дому, це те, що ви можете вибирати свій власний графік трудових буднів. Тим не менш, цей плюс домашньої роботи може перетворитися на величезний мінус, якщо ви не є цілеспрямованою людиною, і не завжди можете гарантувати виконання поставлених завдань в строк.

Якщо ви ставитеся до вищеописаного типу людей, то дистанційна робота, швидше за все не для вас. Не турбуйтеся, це просто означає, що ви більш продуктивні в суспільстві інших людей у «ділових» масках. До того ж, начальству про це знати не обов’язково!

Необхідні чіткі межі ділової взаємодії

Потрібно розуміти головне: коли ви працюєте з дому, інші люди часто думають, що ви насправді не працюєте. Так, наприклад, під час роботи з дому, якщо ви не відповіли людині на дзвінок (перебуваючи, наприклад, в туалеті), це людина відразу ж вирішить, що ви займаєтеся чимось більш важливим ніж роботою.

Правильним рішенням буде визначення чітких меж взаємодії з іншими людьми. Наприклад, чітко встановивши часові межі з 9 до 18, ви повинні бути доступні все це час. В інші години, у вас законне вільний час, які ви не зобов’язані витрачати на партнерів і колег.

Ви втрачаєте соціальний аспект роботи поза домом

Деякі люди люблять проводити більше часу на самоті, інші покладаються на соціальну стимуляцію. Якщо ви ставитеся до останньої категорії, то робота на дому може змусити вас відчути себе в ізоляції та наодинці. Ви втрачаєте можливість спілкуватися з людиною, що працює поруч з вами, тому, вам починає здаватися, що робочий день тривати нескінченно довго і нецікаво.

Однак, це не означає, що ви будете нещасні працюючи з дому, це просто означає, що вам потрібно придумати способи, щоб більше взаємодіяти з людьми, які не будуть заважати вашій роботі.

Різко зростуть відволікаючі фактори

Звичайно, бувають випадки, коли працівник відволікається на роботі, але ці фактори не можна порівняти з тими, які будуть заважати працювати з дому. Це особливо стане помітно, якщо у вас є діти, які будуть знаходиться вдома у ваш робочий час.

Щоб ефективним працівником перебуваючи в домашньому кріслі, ви повинні навчитися відсторонюватися від всього, що відбувається навколо вас. Часом це зробити практично неможливо.

Тепер, якщо ви прочитали все вищеописане і задумалися:

З якого дива я хочу працювати з дому?

ймовірно, робота на дому не для вас.

Однак, якщо ви, прочитавши пост, вирішили що легко зможете протистояти всім домашнім спокусам, можете сміливо ставати працівником з дому.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: