Особливості дитячого харчування

Серед безлічі різноманітних клопотів, пов’язаних з вихованням дитини, питанням підвищеної складності для молодих батьків стає планування дитячого харчування.

Початок життя та особливості харчування

Перший час, коли дитя знаходиться на грудному вигодовуванні, з цим все більш-менш зрозуміло. Пізніше в раціон дитини потрібно додавати прикорм, кашки, суміші.

З віком малюк пробує нові продукти, починає звикати до них, з’являється улюблене і улюблену страву. Дуже важливо стежити за тим, що ви даєте дитині, як і за тим, що він віддає перевагу. Якщо упустити цей питання з виду, ви ризикуєте привчити малюка до шкідливої їжі, наслідки чого доведеться розсьорбувати дуже довго.

Повноцінне харчування дітей багато в чому залежить від способу приготування продуктів. Мами повинні намагатися обробляти продукти таким чином, щоб зберегти максимум корисних в їх складі. У перші роки життя краще обмежити малюка від смажених продуктів. Дотримуватися норми і вводити в раціон більше вітамінів.

Доведено, що занадто тривалий термічне вплив на деякі продукти просто вбиває корисні речовини в них, зменшує вміст вітамінів і корисних мікроелементів. Якщо ж навпаки, недостатньо проварити або протушкувати продукт, виникає ризик того, що в ньому залишаться якісь інфекції або віруси. Не можна забувати, що дитяча травна система набагато слабкіше дорослого, тому нешкідлива для батьків страва може нашкодити малюкові і його травленню.

Особливо уважними до того, чим харчується ваше чадо потрібно бути у віці до трьох років дитини. Саме тоді незміцнілий організм найбільш вразливий до вірусів, алергенів і інших неприємностей.

Починаючи з трьох років батькам належить боротьба проти шкідливого, але смачного. Саме на цей період припадає час пізнання навколишнього світу. Дитина прагнути спробувати все і пояснити йому, що та чи інша їжа нашкодить, буває дуже складно.

Дітей дошкільного віку потрібно обмежувати споживання смаженої, копченої, гострої, солодкої, занадто пряної їжі. Бажано, щоб страви, якими годують дитину, були свіжоприготовленими. Рекомендується віддавати перевагу продуктам, приготованим на пару, тушкованим або відварною.

Залиште Вашу думку про статтю

СТІЛЬЧИК ДЛЯ ГОДУВАННЯ МАЛЮКА

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: