Ознаки алергії та її причини у дітей

Малюки віком до одного року схильні до неадекватних реакцій організму на абсолютно нешкідливі речовини і навіть на молекули, які виробляє сам організм. Це особливість імунної системи або все-таки привід для занепокоєння?

Найчастіше діти до року зазнають алергії. Це небезпечно для немовлят, так як вони навряд чи зможуть розповісти батькам про те, як вони себе почувають. Навіть самі уважні батьки не завжди можуть визначити алергію на початковій стадії, тому дуже важливо дотримуватися заходів профілактики.

Найчастіше, дитина схильна до алергії, якщо у нього є проблеми з імунною системою. Тоді імунітет не може правильно розпізнати нешкідливі речовини, і починає виробляти гістамін і антитіла, звідси і з’являються симптоми алергії у малюка.

Симптоми, дають привід для занепокоєння

— виникнення алергічного риніту, у цей період відбувається ураження дихальних шляхів і назальної порожнини. Найчастіше походить від вдихання алергенів, наприклад, пилу, плісняви, вовни тварин. Тому важливо, щоб з моменту народження дитини, у Вашому будинку була практично стерильна чистота;

— виникнення сінної лихоманки, що супроводжується нежиттю, чханням, проблемами з вічками, кашлем.Найчастіше походить від вдихання пилку. Найчастіше сінній лихоманці малюки схильні навесні і восени, саме в цей період відбувається рясне виділення пилку.

Від яких продуктів у грудних дітей з’являється алергія і що потрібно робити

Не варто думати, що у немовлят може бути алергія на грудне молоко. Це неможливо, якщо говорити про молоко в чистому вигляді, але часто в грудне молоко потрапляють речовини, які містяться в їжі, що вживається мамою. Ось саме ці речовини можуть викликати алергію у малюків до року. Враховуючи це, мамі потрібно виключити зі свого раціону арахіс, яйця, рибу, коров’яче молоко, загалом, ті продукти, які відомі як алергени. При алергії від продуктів у дитини виникає діарея, блювання, набряк ротової порожнини і дихальних шляхів.

Профілактичні дії дбайливих батьків

Важливо пам’ятати, що може виступити в якості алергенів для організму Вашого малюка і намагатися максимально уникати контактів з можливими алергенами. Варто запам’ятати, що організм дитини до року не надходить нічого, крім материнського молока, а це значить, що всім профілактичним правил необхідно дотримуватися мамі, а не самому малюкові.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: