Ознаки зради чоловіка

В наш час зради чоловіків досягають масштабів епідемії, тому кожна жінка повинна навчитися розпізнавати явні ознаки зради чоловіка. Майбутнє її відносин може залежати від здатності виявляти явні ознаки зради. У зв’язку з постійно зростаючим відсотком розлучень, (а поточна статистика показує, що від 50% до 70% чоловіків зраджують своїм дружинам) жінка більше не може дозволити собі «дізнаватися останньої».

Нижче будуть описані 12 ознак невірності, як явних, так і неявних. Хоча деякі жінки мають талант точно визначати ознаки зради чоловіка без будь-яких рад. Якщо ви ставитеся саме до такого типу, вважайте вам «пощастило». Ну, а іншим, ласкаво просимо в світ обману.

Основні ознаки зради мужа1. Зовнішність

Чоловік, який змінює (або тільки думати про це), природно хоче зробити себе більш привабливим для своєї коханки. Якщо придивитися, це виявляється дуже явно. Просто уважно вивчіть його гардеробі, то, як він доглядає за собою, своїм тілом. В даному випадку, проявляються найбільш видимі ознаки зради. Якщо він вирушаючи на роботу або «пивка попити з друзями», годину чепуриться у ванній — швидше всього він робить це не для вас. Цим він намагається залучити або здивувати когось іншого.

2. Як він ставиться до вас

По відношенню чоловіка до вас можна визначити чи є у нього якийсь грішок по відношенню до вас. Його стосунки з іншою жінкою змусить ставитися до вас інакше — навіть на підсвідомому рівні. Це одна з тих областей, де жінка може помітити ознаки невірності навіть якщо чоловік всіляко намагається їх приховати. Простий приклад, ваш чоловік раптом починає приділяти вам більше уваги. «Добре» — думаєте ви, але це не завжди так. Постійними подарунками, квітами, частими походами в ресторани він намагається загладити провину перед вами, розуміючи, що якщо ви дізнаєтеся вам буде дуже боляче.

3. Розмовні підказки

Те, про що говорить ваш чоловік або відмовляється говорити, може попередити про його позашлюбних зв’язках. Наприклад, він може посилатися на нових людей, місця і речі, про які вам нічого невідомо. Говорячи про них, він може різко переводити тему, розуміючи що взболтнул зайвого. Завжди придивляйтеся до подібної поведінки уважно.

4. Звичний стиль роботи

Чоловіки зазвичай використовують як привід для пояснення частого відсутності вдома вечорами і вихідним. Чоловіки часто використовують свою роботу в якості прикриття своїх позашлюбних зв’язків. Тимчасові інтервали роботи вашого чоловіка, звички, безсумнівно будуть змінюватися в міру його роману на стороні. Будьте напоготові, якщо часові інтервали роботи вашого чоловіка різко змінюються, він починає часто затримуватися допізна. Це один з найбільш явних ознак зради чоловіка.

5. День за днем

Людське життя тісно пов’язана з нашими звичками. У всіх нас є рутина, яка тягнеться кожен день. Чоловік, який обманює, буде неявно висловлювати зміну свого звичайного поведінки. Зверніть пильну увагу на будь-які відхилення в повсякденному житті вашого чоловіка. Ці відхилення є непрямими ознаками його можливої зради

.

6. Фінансові справи

Як не крути, коханка коштує грошей. Якщо ваш чоловік отримав стосунки на стороні, він починає водити коханку в ресторани, пригощаючи її дорогими винами, розважаючи її, купуючи дорогі подарунки. Незалежно від того, наскільки ретельно він намагається замести сліди, рано чи пізно це позначиться на сімейному бюджеті. Тому завжди уважно стежте за фінансовими рухами у вашій родині.

7. Особистості або поведінкові зміни

Будьте уважні до змін стосовно вашого чоловіка до вас, до його особистісним змінам і зміни поведінки. Є вони різкими, ледве помітними або тимчасовими, вони можуть є ознаками зради чоловіка.

8. Відсутність

Коханка вимагає значної кількості часу. Тому, якщо відсутність вашого чоловіка будуть ставати все більш частими, варто зацікавитися його заняттями поза домом.

9. Часті дзвінки

Ваш чоловік часто говорить з кимось по телефону, вам телефонують на домашній, а після вашої відповіді кажуть що помилилися або тупо кидають трубку, ваш чоловік часто вимикає телефон — все це ознаки зради чоловіка, які прямо кидаються в очі. За статистикою, більшість дружин, розкривали зради чоловіків завдяки телефону, прямо або побічно.

10. Автомобіль вашого чоловіка

Автомобіль вашого чоловіка може бути багатим джерелом непрямих ознак зради. Ящик рукавички, автокрісла (під і між ними), попільнички, бічні кишені або відсіки, під килимками, а так само в інших затишних куточках і тріщинах можна виявити величезну кількість інформації, варто лише придивитися.

11. Секс

Будьте пильні щодо будь-яких змін в частоті занять любов’ю або якості вашої спільної сексуального життя. Найголовніше: якщо ви підозрюєте, що чоловік вам зраджує, вжити заходів, щоб захистити себе. Не потрібно піддавати себе ризику зараження венеричними захворюваннями.

12. Використання комп’ютера

Досить часте явище в наші дні — спілкування з коханкою, використовуючи електронну пошту. Деякі явні ознаки в цій категорії також можуть розповісти про вашого чоловіка в онлайн-романі. Не приймайте це серйозно. Однак, хоч цей роман і не може пов’язувати статевий акт, емоційна прив’язаність може бути дуже сильною, і може швидко перерости у фізичну реальність.

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: