Парафінова терапія. Протипоказання.

В основі парафінова терапія, лежить використання парафінової плівки, яка має омолоджуючу і зволожуючу дію для шкіри. Саме тому вона так популярна в косметології.

Одним з головних достоїнств парафінова терапія є універсальність процедури: аплікації можна робити на всіх ділянках тіла. Найбільш поширеними варіантами є парафінотерапія обличчя, рук, живота, ніг і стегон. Медицина передбачає використання парафіну двох видів: холодного і гарячого.

Парафінова терапія варто застосовувати людям, які страждають на артрити, ортопедичними хворобами і відкладеннями солей.

Парафінотерапія також є ефективним методом, що відновлює шкіру рук, особливо у весняний період, коли шкірі дуже важливий догляд та відновлення після зими. Дуже часто медики, практикуючі парафінова терапія, додають в парафін різні ефірні масла та екстракти трав.

Вдаватися до цієї процедури також рекомендується у випадках:

  • Якщо є проблема сухості і в’янення шкіри;
  • Особа страждає від набряків;
  • Необхідно прибрати почервоніння і рубці після видалення акне.

Протипоказання до процедури Парафінова терапія

Однак тим, хто страждає підвищеним тиском, варикозним розширенням вен, діабетом, серцево-судинними захворюваннями і гнійничкові або якими-небудь іншими шкірними захворюваннями, слід відмовитися від проведення парафінотерапії.

Крім того процедуру не рекомендують проводити дівчатам, які страждають від гіпертрихозу – підвищеної волосатості, в області живота і проекції яєчників.

Принцип дії і позитивні результати

При нанесенні на шкіру парафіну температура цієї ділянки тіла збільшується приблизно на 1,5 градуса. Утворилася парафінова плівка стимулює збільшення міжклітинного простору, розм’якшує верхній ороговілий шар шкіри, за рахунок якого відбувається процес поглинання. Шкірні пори відкриваються, і починається рясне потовиділення.

За рахунок того, що парафін ізолює оброблену ділянку шкіри, волога не випаровується і знову вбирається в шкіру. Таким чином водний баланс шкірного покриву відмінно відновлюється. Саме тому зволоження – це головний ефект парафінотерапії.

Крім того парафінова терапія дає такі позитивні результати:

  • Виводить з організму токсини;
  • Загоює і регенерує ушкоджені тканини;
  • Знижує больові відчуття при порушеннях опорно-рухового апарату.

Ще багато цікавого можна прочитати на нашому порталі для жінок Muzhikof.net

Якщо вам було з нами цікаво, то не забудьте поділитися з друзями інформацією.

Спасибі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: