Перша допомога для малюка

Кожна мама знає, наскільки складно буває встежити за активним непосидючою дитиною. Як би ви не намагалися, все одно дитина знайде «зайвий кут», високий поріг, різкий поворот. А з часом, коли період перших кроків і падінь закінчений – починаються спортивні ігри , велосипеди, ролики, лижі та інше. Спорт — це чудове заняття, особливо в дитячому віці, а цікавість і бажання пізнавати нове майже синоніми слова «дитинство».Щоб не розгубитися при чергових шишках, подряпинах, саднах і розбитих колінах, слід спланувати для себе чіткий алгоритм першої допомоги і саме для цього зібрати спеціальну аптечку. Варто зазначити, якщо за дитиною стежить няня, то вона повинна мати хоча б найменше уявлення про надання першої допомоги дитині. Вона можна перевірити задавши найпростіші питання при нанимании няні на роботу, це може також повинно бути зазначено в документах про освіту.

Розберемося по порядку, з чого почати?

Для початку оціните серйозність травми, визначте потрібна професійна медична допомога. Якщо ви не до кінця впевнені в ступені тяжкості травми, негайно звертайтеся в найближчий травм пункт або викликайте швидку. Заздалегідь подбайте про те, щоб адреса і номер телефону найближчого відділення медичної допомоги був у вашій телефонній книзі.

Якщо ви розумієте що травма легка і ви в силах самому впоратися, то сміливо приступайте до «домашньої» допомоги. Перший крок — це дезінфекція. Почніть з обробки рани і простежте, щоб у ньому не залишилося сторонніх часток. Ніколи не сипте на рану ніякі порошки, і не накладайте ніяку мазь. Також забороняється класти вату безпосередньо на рану!

При опіку терміново охолоджуйте уражену шкіру під холодною проточною водою. Це зупинить запальні процеси, попередить набряк і полегшить біль. Ніколи не наносите на термічний опік жири і масла, всупереч загальній думці це тільки стимулює розвиток інфекції і посилює біль!

Процес загоєння

Після повного загоєння рани, обов’язково зробите дії по усуненню наслідків. При загоєнні утворюються шрами і рубці, які псують цілісність шкіри і нікого не прикрашають. Пам’ятайте , що всупереч поширеній думці, рубцева тканина на рубці зростає як і організм, і через довгий час шрам може не зменшитися і не збліднути.
Для запобігання утворення будь-яких патологічних рубців та уникнення косметичних дефектів у вашій аптечці завжди повинен зберігається гель Контрактубекс.

Контрактубекс допоможе рубцю, який утворився від порізів і подряпин, швів, опіків, укусів комах або хірургічних операцій. Рубець стане блідим, більш м’яким і менш помітним.

Найкращий результат від гелю буде в тому випадку, якщо почати застосовувати його відразу ж після загоєння рани. Просто наносите Контрактубекс на уражену ділянку декілька разів за день протягом 4 тижнів і від 3-6 місяців, якщо рубці і шрами отримані вже більше року тому.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: