Підбираємо зачіску за формою обличчя

Зачіска – це не тільки прекрасний спосіб змінити імідж. Грамотно підібрана зачіска допоможе підкреслити достоїнства і нівелювати невеликі дефекти зовнішності. Як підібрати зачіску таким чином, щоб виглядати по-справжньому чудово?

Для початку потрібно визначити тип особи, адже від форми особи залежить те, яка зачіска підійде вам найкращим чином. Як правило, стилісти виділяють шість основних форм осіб: овальне, кругле, квадратне, прямокутне, трикутне і ромбовидное. Для того, щоб зрозуміти, до якого типу відноситься ваш личко, приберіть волосся назад, зачешіть гривку і станьте обличчям до дзеркала. За допомогою фломастера обведіть в дзеркалі контури свого відображення, попередньо переконавшись, що фломастер не перманентний, інакше ви не зможете очистити дзеркало від ваших «художеств». Замість маркера можна використовувати й кошти з вашої косметички, наприклад, помаду або олівець для губ або очей. Орієнтуючись на форму, яку ви отримаєте на поверхні дзеркала, таким чином, ви зможете безпомилково визначити форму свого обличчя.

ЗАЧІСКИ ДЛЯ ОВАЛЬНОГО ОБЛИЧЧЯ

Найбільше пощастило власницям овального особи: саме до них можна віднести приказку «негідникові все до лиця». Жінкам з овальною формою обличчя підійдуть буквально будь-які зачіски. Єдина рекомендація: якщо ви віддаєте перевагу високі зачіски, бажано обзавестися чубчиком, що в іншому випадку ваше обличчя буде здаватися дуже витягнутим.

Зачіски для круглого обличчя

Жінкам з круглим обличчям, навпаки, потрібно прагнути до зорового подовження особи. Тому їм від чубчика краще відмовитися зовсім, інакше обличчя візуально розшириться ще більше. Найкращим чином в цьому випадку підійдуть зачіски середньої довжини – каре або боб. Такі стрижки створять ілюзію менш широких скул. Цьому сприяють і варіанти асиметричних стрижок: якщо ви не боїтеся експериментувати зі своєю зовнішністю, додайте екстравагантності свого образу з допомогою подібної зачіски. Гарні також різні високі зачіски, оскільки вони візуально витягують особа.

Зачіски для квадратного особи

Квадратне обличчя може виглядати дуже мужньо, дещо грубувато. Для того, щоб пом’якшити свій образ, спробуйте завити локони: дрібні завитки створять відчуття жіночності, ніжності. Прибрати акцент від занадто різких кутів допоможуть асиметричні стрижки. Чубчик при квадратної форми обличчя також допоможе додати жіночності, особливо якщо вона коса, оскільки пряма чубчик створить ще одну пряму лінію на і без того суворому обличчі. Якщо ви не хочете носити чубок, уникайте прибирати волосся назад. Краще укладіть волосся косим проділом.

Зачіски для прямокутного обличчя

Косий проділ – відмінне рішення для жінок з прямокутним особою. Більш жіночним і ніжним зроблять ваш образ пишні зачіски, а також м’які завитки. Підійдуть вам і короткі стрижки, однак зверніть увагу на те, що вони повинні бути досить об’ємним і об’ємними, щоб візуально розширити обличчя. А ось довгі прямі волосся – невдала ідея для власниць такої форми обличчя: вони зроблять ваше обличчя ще більш витягнутим.

Зачіски для трикутного обличчя

Пишні зачіски підійдуть жінкам з трикутною формою обличчя. При цьому локони потрібно зачісувати всередину – це допоможе візуально пом’якшити контур, прибрати акцент від важкого лоба. Оскільки при трикутному контурі лоб може занадто сильно виділятися, вам підійде невелика, акуратна зачіска. Вона не повинна бути занадто активною, тому зробіть її досить рідкісної: вона повинна відволікати увагу від чола, а не створювати на ньому акцент. Прямий проділ також небажаний при такій формі обличчя.

Зачіски для ромбовидного особи

Оскільки головний недолік зовнішності при ромбовидної особі – це надмірно широкі вилиці, зачіска повинна красти їх, робити їх менш помітними. Тому володарка ромбовидних осіб ні в якому разі не можна зачісувати волосся за вуха – це тільки підкреслить недоліки. Вам підійде пишна зачіска, яка спадає широкими пасмами. Добре виглядає і висока зачіска, оскільки вона дозволяє надати обличчю більш витончений вид. Крім того, при ромбовидної особі відмінно виглядають густі чілки, які закривають чоло: вони дозволяють створити неймовірно жіночний образ

 

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: