Підприємець.Сам собі директор. Приватний бізнес.

ОДНІЄЮ НИТКОЮ

В’яжете гачком або спицями?

Тоді ви знаєте, яку красу помилково створити, вправно орудуючи цими пристосуваннями. І при бажанні виходять не тільки шкарпетки і светри, але і витончені вази, унікальні фіранки, скатертини і навіть іграшки! Останні, до речі, у великій моді. Люди готові викласти за них чималі гроші. В’язана гачком проста лялечка коштує від 300 грн. А собівартість ж, не вважаючи трудовитрат, близько 2 грн.

Ціна скатертини hand made в інтернет-магазині — від 2500 грн. Звичайно, є проблема збуту. На початкових етапах краще віддавати вироби у вже існуючі інтернет-магазини, намети або невеликі магазинчики, де оплата вам надійде лише після збуту іграшки і буде в рази відрізнятися від цінника. Зате не доведеться витрачатися на створення сайту, оренду магазину і інші радощі підприємництва. Все це ви зможете зробити пізніше, коли з’явиться початковий капітал. І ви успішний підприємець.

ДОСТАВКА НА БУДИНОК

Перебуваєте у відпустці по догляду за дитиною? І не ви одна. Якщо ж у вас є автомобіль або навіть звичайна містка коляска, ви можете поєднати прогулянки на свіжому повітрі з малюком і бізнес. Як?

Займаючись доставкою продуктів дитячого харчування або памперсів тим мамам, у яких немає можливості йти вранці з дому. Зате вони із задоволенням заплатять вам від 20 грн. за разову доставку. Організація такого бізнесу не буде коштувати вам нічого. Достатньо лише розвісити оголошення поряд з поліклінікою або дитячими майданчиками, а також поспілкуватися з іншими мамами на прогулянці.

ЛЮБИТЕ ГОТУВАТИ?

Готуєте так, що гості ради з’їсти частування разом з приладами, і вважаєте, що цим нікого вже не здивуєш? Помиляєтесь!

Ви можете не тільки дивувати, але й заробляти, ви ж підприємець. Пройдіться по своєму району та зверніть увагу на сусідні офіси. Далеко не всі вони мають власну їдальню. Приготування обідів в офіс може стати постійним і прибутковим бізнесом для вас. При цьому не варто відразу вимагати директора і трясти у нього перед носом пирогами і борщами.

Будьте простіше! Друк оголошення з пропозицією домашньої і недорогої їжі (до оголошень краще докласти невелике меню з цінами). Після чого підійдіть до охорони (при собі не зайвим буде мати ароматні пиріжки), поясніть ситуацію і попросіть донести до співробітників офісу вашу пропозицію. Натомість пообіцяйте їм місяць безкоштовних обідів, якщо, наприклад, 5 чоловік звідти стануть вашими клієнтами. Зумієте якісно нагодувати людей — і вони до вас потягнуться. А там, дивись, і на власний ресторанчик заробите. Витрати на подібний бізнес — ваша праця та вартість продуктів (не забудьте зробити собі медкнижку!). А обід в офісі на 1 людину коштує від 20 до 130 грн. (в залежності від регіону).

СТАНЬТЕ ФЛОРИСТОМ

Любите доглядати за квітами, на дозвіллі складаєте букети? Чому б не показати свої роботи друзям чи знайомим? Напевно знайдуться ті, хто ними зацікавиться. Незвичайні квіткові композиції на весілля, ювілей, та просто на будь-яке свято — завжди затребувані.

Підприємець

16% українців і росіян відчувають у собі величезний потенціал. Але зізнаються, що на роботі у них немає можливості проявити ініціативу і реалізувати свої здібності в повну силу.

Залиште Вашу думку про статтю

Поради початківцям рукодільниця

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: