Після першої ночі любові

Перший ранок з ним… Так бажане, романтично і… відповідально. Від цього ранку залежить дуже багато, аж до продовження відносин. Як себе вести після першої ночі любові?

Ви довго чекали цього моменту або ж все сталося спонтанно? Не важливо. Як би те ні було, але ви провели ніч разом. І в темряві все було чудово. Проте вже пора вставати, а ви з жахом думаєте, як би це зробити правильно…

ЧОГО ВОНИ НЕ ЛЮБЛЯТЬ

В першу чергу тут багато залежить від території, на якій це сталося. Якщо у вас вдома — питань не виникає. А ось у нього — все куди складніше. Основна порада — не забивайте собі голову дурницями, довіряйте почуттям, але до розуму все-таки теж прислухайтеся.

Не уявляйте себе з ходу законної багаторічної дружиною, яка може по-свійськи шепнути благовірному, що сьогодні він був не в ударі. Або встати і прочовгати нечесаним на кухню, щоб випити каву на самоті, і т. д. Будьте в міру скромні (це не означає, що варто мишкою лежати під ковдрою, поки він не вийде з кімнати) і в міру природні (шмыгнуть у ванну, щоб трохи привести себе в порядок, — абсолютно нормально).

Не приміряйте на себе роль домогосподарки. Не потрібно кидатися витирати пил в книжковій шафі або пилососити квартиру. Не забувайте: ви прийшли в гості!

Не хозяйничайте без прохань та запрошень на його кухні. Так, коли-то мами пояснювали нам, що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок, однак ініціативним кулінарних подвигів в перше спільне ранок не місце!

 

Не задавайте, щойно він відкрив очі, питання «Ти мене любиш? Як ми тепер будемо жити?». Це те, від чого чоловіка кидає в холодний піт та викликає бажання якнайшвидше розлучитися.

Не оглашайте будинок криками з ванної: «Де гель, шампунь, молочко для тіла і все, до чого я звикла?» І можливо, в майбутньому все необхідне там з’явиться.

Не заглядайте йому в очі з німим проханням: «Скажи, що це серйозно!»

І найголовніше — ніколи не озвучуйте його нічні проколи і промахи. Перший секс не показовий — у вас ще буде можливість перевірити, який він у ліжку, по-справжньому. Зрозуміло, все це працює лише тоді, коли чоловік вам цікавий. Бо, чого гріха таїти, часто після першої ночі з ним абсолютно ясно: цей кавалер, який опинився просто сексуальним споживачем або моторошним занудою, вам явно не потрібен.

Це ранок….

Залиште Вашу думку про статтю.

Як сподобатися дівчині?

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: