Подарунок на 8-е березня

Ми часто перебуваємо в очікуванні подарунків на 8-е березня і забуваємо про те, що нас оточують такі ж представниці прекрасної статі як і ми, і їх теж потрібно радувати сюрпризами. Який же подарунок на 8-е березня подарувати своїм близьким крім банальних сковорідок, статуеток і гаманців?

Подарунок мамі на 8 березня

Мама – єдина жінка, яка, безумовно, буде рада будь-якому Вашому подарунку, тому що головним для неї є дітей. Але Вам буде приємно не просто потішити, але і здивувати її. Квіти майже для кожної жінки є головним подарунком. А ось в якості другого подарунку потрібно придумати таке, що поламає всі стереотипи і банальність. Наприклад, чому б не подарувати мамі іменний сувенір. Прикраса, рушник, подушка, теплий плед – тут може красуватися ім’я Вашої мами, і цей подарунок буде зігрівати її серце.

Хорошою альтернативою всім популярним подарунків стане такий подарунок, який зможе полегшити домашню роботу Вашій мамі – якісна побутова техніка, на яку наші батьки часто шкодують грошей. Багато жінки ображаються на сковорідку, яка була піднесена в якості подарунка, тому реакція на миючий пилосос або кухонний комбайн буде абсолютно протилежною.

А якщо Ви встигли подарувати мамі онуків, то до будь-якого подарунка повинен додаватися малюнок або листівка від малюка – це буде найбільш цінний подарунок на 8-е березня для Вашої мами, який нагадає їй про те, як вона Вам дорога.

Подарунок сестрі на 8 березня

Подарунок на 8-е березня для сестри повинен бути підібраний під її смаки. Якщо сестра є шопоголіком, то варто подарувати їй подарункову картку або сертифікат на будь-яку суму в її улюбленому магазині. Меломанкам можна подарувати квиток на концерт улюбленої групи, а экстрималкам – сертифікат на стрибок з парашута. Сестрі з хорошим почуттям гумору можна подарувати шарж на футболці, чашці або плакаті.

 

Подарунок подрузі на 8 березня

Подруга пройшла з Вами багато радощів та смутку і знає про Вас усе. Відповідно і Ви знаєте про неї багато, тому подарувати їй можна те, що буде пов’язано з її хобі, або річ, при погляді на яку у неї засвітилися очі, коли Ви походжали по магазинах. Подарункові сертифікати і косметика також стануть хорошими подарунками, тільки якщо Ви впевнені. Якщо Вас пов’язує смішна ситуація або секрет, то подаруйте сувенір, який буде їй нагадувати про це. Подруга оцінить його по достоїнству, не дивлячись на те, що навколишнім він може здатися дивним.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: