«Поганий і хороший апетит

Всі батьки прекрасно знають таку ситуацію, коли дитина їсть з небажанням і взагалі, відмовляється від їжі. Цю проблему і всі шляхи рішення розкрила для батьків Аліна Єрємєєва, яка є відмінним педіатром і медиком з високою кваліфікацією.

Чому дитина «погано» або «добре» їсть

Причин для поганого або хорошого апетиту може бути безліч, починаючи від віку дитини, закінчуючи його настроєм. Зазвичай, коли у дитини знижується апетит – це вірна ознака захворювання, наприклад, гострий трахеїт, дізнайтеся, як лікувати цю хворобу. Це варто розуміти, і не намагатися змусити дитину з’їсти все до кінця. Якщо апетит до дитини повертається — це ознака одужання і можливості організму знову без проблем засвоювати їжу. Але зниження апетиту не завжди ознака захворювання, це може бути просто ознакою призупинення росту і розвитку організму, поки дитина стрімко зростає, його апетит підвищений, як тільки ріст уповільнюється, знижується апетит. Також, наприклад, взимку зростання відбувається повільніше, влітку швидше. Варто пам’ятати, що чим рухливість спосіб життя Вашої дитини, тим краще його апетит. Щоб у дитини завжди був хороший і здоровий апетит необхідно, щоб інтелектуальні і фізичні навантаження дитини становили рівні частини, і на повітрі дитина повинна перебувати близько 3-х годин в день обов’язково.

Вибір-запорука гарного апетиту

Потрібно обов’язково запам’ятати і користуватися дуже простим, але вірним правилом. Якщо Ви надасте дитині хоч раз можливість вибрати, що приготувати на обід, Ви помітите, що цей обід він з’їсть набагато швидше і охочіше, ніж всі попередні. Ось звідси і робиться взвод. Надайте своїй дитині вибір і свободу, тоді ви миттєво помітите поява «хорошого» апетиту у малюка.

На чому потрібно загострити увагу:

Головне розуміти, що якщо зниження апетиту у дитини супроводжуються ще й проноси, запори та іншими проблемами кишечника, потрібно терміново звернутися до лікаря. Будь-які ліки приймати без консультації лікаря суворо заборонено.

Що потрібно робити:

ніколи не змушуйте дитину їсти, дочекайтеся, поки він зголодніє;

— щоб не порушити роботу кишечника, завжди годуєте дитину, дотримуючись режим, і це треба робити не тільки в дошкільному і молодшому шкільному віці;

— не балуйте дитину надто часто, солодкого треба давати дитині в обмежених кількостях;

— якщо дитина «погано» їсть, зменшіть порції до мінімальних розмірів, щоб дитині доводилося просити добавки, додавайте в раціон більше білка, він необхідний для розвитку:

— не відволікайте дитину під час їжі і не дозволяйте йому відволікатися самому, він повинен ретельно пережовувати продукти;

— щоб дитині хотілося їсти, зробіть так, щоб продукти залучали його ще і зовні;

— забезпечуйте дитині прогулянки на свіжому повітрі, це покращує апетит;

— не розмовляйте з ким-небудь при дитині про його «поганому» апетиті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: