Поради любителям сонця і засмаги

Сонячне літо закінчилося зовсім недавно, але не варто думати, що до нового купального сезону багато часу. Тому любителькам засмаглої шкіри і відкритих купальників варто заздалегідь підготуватися до самого яскравого літа в їх житті. У цьому сезоні, як і минулого актуальні будуть яскраві кольори і переходи, бахрома і різноманітні принти. Не варто забувати і про те, що купальник варто вибирати з урахуванням набутого в майбутньому засмаги.
Як правильно загоряти і що потрібно для цього робити? Це питання цікавить велика кількість населення у всьому світі. Багато хто вже знайшли оптимальний варіант для себе, і все ж що і як слід робити?
В першу чергу, правильна засмага на сонці повинен здійснюватися в правильний час. Не варто чекати пригріву, щоб відвідати пляж, ви можете отримати пляжу, це ранній ранок до обіду і після 16 годин, що дуже зручно для всіх, у його завершення. Так само дуже оманливе думка, що ви сховаєтесь від сонця в тіні дерев або під тентом.
Не варто забувати і про сонцезахисних кремах, це хороший варіант для любителів поспати або почитати під палючим сонцем. Знову-таки не варто забувати про те, що крем вбирається в протягом декількох годин, і варто періодично наносити новий шар. Для любителів часто занурюватися у воді рекомендується використовувати спеціальні захисні маски для волосся і трохи частіше використовувати сонцезахисні креми.
Окрему увагу варто приділяти загару у дітей, так як у них дуже чутлива шкіра і тривале перебування під впливом не самого яскравого сонця може стати небезпечним. Дитячі крему не сильно відрізняються від кремів для дорослих, але вони більш безпечні для чутливої дитячої шкіри. Іноді крім використання кремів варто «ховати» від сонця найчутливіші до засмаги частини тіла під одягом або парео.
Для більш ефективного і безпечного засмаги варто враховувати індивідуальні властивості шкіри. Якщо у вас від природи світла шкіра, вам варто дуже дбайливо і акуратно ставитися до неї. Адже такий тип шкіри найбільше притягує ультрафіолет і легко піддається опікам. Набагато більше пощастило представницям з смаглявою шкірою, але і їм варто стежити за засмагою щоб не перетворити ніжну шкіру в грубу не відповідає віку.
Не рекомендується засмагати в стані алкогольного сп’яніння, так як виходять з організму токсини закупорюють шкіру і надають негативний вплив на організм. Не варто вживати сильно охолоджені напої на пляжі, а так само відвідувати пляж після насиченого прийому їжі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: