Поради початківцям рукодільниця

«Що подарувати?» — це питання хвилює нас напередодні кожного свята. Часом дуже складно вибрати такий подарунок, який би був оригінальний і в теж час зробив неповторне враження, запам’ятався власнику на довгі роки.

Найкращий подарунок — зроблений власноруч, адже в нього вкладається турбота і любов. Тому напередодні чергового торжества задумайтеся про вишивку в якості подарунка. Вона може стати незвичайним і красивим презентом, здивувати і порадувати людину з будь-якого приводу: адже візерунки різної складності можна нанести на будь-який виріб, будь то предмети інтер’єру, такі як скатертини, подушки, серветки, картини, аксесуари або одяг – краватки, хустки і так далі.

Дуже важливо, щоб людина дійсно оцінив вашу працю, якщо впевненість у тому, що такому подарунку дійсно зрадіють, є, то можна приступити до вибору дизайну. Реалістично оцініть свої можливості, є роботи, які вишиваються вкрай важко, тому не варто їх підносити в якості подарунка, адже ваш настрій буде відображатися в готовій роботі, і нічого доброго з цього не вийде.

Ось кілька порад, які можуть знадобитися рукодільниця, що планують подарувати власноруч вишивку виконану:

· Вибирайте дизайн, вишиваючи який ви будете себе відчувати комфортно, враховуйте особисті переваги і можливості. Це дуже важливо, коли ви вкладаєте у свою працю особливий, значущий сенс.

· Не потрібно забувати про смакові переваги людини, якій призначається подарунок. Тут вам на допомогу може прийти готовий набір для вишивання.

Створені кращими дизайнерами, у них враховані всі тонкощі і нюанси, щоб на виході у вас вийшла ідеальна вишивка: від особливостей малюнка до кольору ниток муліне і вибору канви. Вибір величезний, сьогодні у продажу можна знайти малюнок на будь-який смак.

· Прийміть до уваги асоціації, які викликає готова робота. Уникайте неоднозначних малюнків і абстракції, оскільки у різних людей вони можуть викликати абсолютно протилежні емоції. Асоціації – це дуже тонко, те, що сподобається вам, може абсолютно не вразити майбутнього володаря вишивки. Тому вибирайте дизайн, який викличе стовідсотково позитивний результат.

· З обережністю варто поставитися і до репродукціями відомих картин, дарувати такі вишивки краще, якщо ви впевнені, що саме цей твір дуже подобається винуватцеві торжества. Адже у кожного полотна своя історія та символіка, яку теж можна сприйняти неоднозначно.

· Оцініть свою майстерність, сили і наявність вільного часу для улюбленого заняття, щоб робота була закінчена приблизно за тиждень до запланованої події, з урахуванням всіх форс-мажорів.

· Дарувати неоформлену вишивку вважається поганим тоном, тому заздалегідь підберіть відповідну рамку, в якій ваше творіння буде виглядати виграшно.

Безсумнівно, вишита вручну картина, скатертина, хустку або будь-який інший предмет стане ексклюзивним і дорогим подарунком близькій людині.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: