Поради повним жінкам і дівчатам

Кожна жінка хоче гідно виглядати, бути впевненою у власній привабливості та неповторності. Але не всі є носіями ідеальних фізичних даних. Є повні жінки, яких турбують їх недоліки фігури. Але для того щоб приховати проблеми, існує кілька досить дієвих способів. Розповімо про них докладніше.

Спосіб, як приховати широкі стегна

Трюк полягає в тому, щоб відвернути увагу від стегон. Для цього потрібно направити його на якийсь більш виграшний ділянку фігури. Це може бути тонка талія. Щоб підкреслити верхню частину тіла і врівноважити її з нижньою, радять одягати светри яскравих кольорів і блузи з помітним орнаментом. В якості прикрас можуть використовуватися великі блискучі брошки. Вигідно в цьому випадку буде виглядати глибокий, підкреслює зону плечей і декольте, виріз.

Спосіб, як приховати повні ноги

Щоб приховати повні ноги, радять носити довгі спідниці. Вони повинні бути широкими. Колір колготок треба підбирати темний. Штани необхідно вибирати з широкими штанинами.

Спосіб, як приховати похилі плечі

Кращий трюк для того, щоб приховати похилі плечі — це квадратний виріз, особливо, якщо надіта одяг вільного, не обтягуючого крою.

Спосіб, як приховати живіт

Категорично, при такому недоліку, не радиться надягати прямі спідниці та брюки, особливо обтягуючі. Не варто носити також верх з горизонтальними смужками. Знову ж потрібно привертати увагу до верху тулуба за допомогою вільних блуз, светрів або сорочок.

Спосіб, як приховати низький зріст

Візуально витягують жінок невисокого зросту довгополі сукні, можна з оборками, починаючи від стегна. Укорочені жакети в даному випадку категорично не підходять.

Тепер поговоримо трохи про колірній гамі.

Повним жінкам варто пам’ятати і враховувати наступне:

• Візуально робить стрункішою одяг чорного кольору. У меншій мірі такий же ефект дають речі темно-синього кольору, сірого кольору шоколаду. Вся справа в тому, що здатність темних кольорів поглинати світло, допомагає їм приховувати зайві форми жінки. Світлі тони дають зворотний ефект, тому що відображають світло.

• Добре стрункішою фігуру однотонний одяг. Тобто, верх і низ, що збігаються за змістом, візуально добре підтягують фігуру.

• Комбінуючи кольори, варто враховувати, які недоліки слід приховувати і які підкреслювати гідності.

• В області проблемних зон варто уникати великих і яскравих візерунків, горизонтальних ліній і геометричних фігур. Краще, щоб недоліки були приховані під однотонний одяг.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: