Поради вагітним. 1 — я тиждень вагітності.

Зазвичай, протягом перших п’яти днів, що минули після запліднення, запліднена яйцеклітина здійснює подорож з фаллопієвої труби в матку. До цього запліднена яйцеклітина ділилася безліч разів і утворила порожнистий міхур, наповнений клітинами — утворилася бластоциста. Потрапивши в матку, бластоциста починає імплантуватися в слизовій вистилки матки. Коли вона повністю імплантується (через два дні), то зачаття буде закінчено.
Бластоциста виробляє різні хімічні речовини, включаючи і те, що називається хоріонічним гонадотропіном. Виробляються хімічні речовини подають сигнал яєчниках, щоб вони продовжували виробляти гормон прогестерон для зміцнення слизової вистилки матки й запобігання настання менструального періоду.

Присутність мізерної кількості хоріонічного гонадотропіну визначається з допомогою набору для самостійного проведення тесту на вагітність.

Вже на першому тижні вагітності (в ідеалі – за 3-4 місяці до планованої вагітності) для жінки повинен бути актуальним комплекс профілактичних заходів щодо поліпшення умов для розвитку статевих клітин зародка. Усередині жінки настає зародження нового життя, і заходи, вжиті щодо збереження її здоров’я, зараз, як ніколи, важливі. Якщо Ви не зробили цього раніше, почніть прямо зараз.

Ось кілька порад для вагітних:

1. Необхідно відмовитися від алкоголю і нікотину. Постарайтеся виключити пасивне паління – жінці не рекомендується перебувати в приміщенні з курцями людьми.2. Будь-який медикамент, призначений лікарем, необхідно обговорити з ним на предмет впливу цього ліки на яйцеклітини і зародок. Приймати лікарські препарати без призначення лікаря не рекомендується.

3. Постарайтеся виключити рентгенологічні дослідження, особливо в області живота і тазу.

4. Жінці рекомендується щодня приймати мультивітамінний препарат для вагітних. Краще буде, якщо цей препарат призначить лікар.

5. Не шкодуйте в раціоні цибулі і часнику, т. до вони допомагають захистити Ваш організм від різних інфекційних захворювань (наприклад, краснухи або ГРЗ), які дуже небезпечні для здоров’я плоду.

6. Уникайте стресів. Ваше психологічне здоров’я не менш важливо. Постарайтеся отримувати більше позитивних емоцій.

7. Якщо в ході роботи Вам доводиться стикатися з впливом різних несприятливих факторів на організм (таких як радіація, електромагнітне випромінювання та ін), постарайтеся, якщо не виключити зовсім спілкування з джерелами шкідливого впливу, то хоча б звести його до мінімуму.

8. Не рекомендується в період вагітності заводити домашніх тварин. Якщо у Вас вже є вдома собака чи кішка, бажано обстежувати Вашого улюбленця у ветеринара. Переконайтеся, що у Вашого чотириногого друга вчасно і правильно зроблені всі щеплення. Тварини, зокрема кішки, можуть бути носіями небезпечних інфекційних захворювань (наприклад, токсоплазмозу).

9. Обмежте вживання міцної кави і чаю. Постарайтеся не зловживати шоколадом і колою.

10. Рекомендується відвідати лікаря навіть, якщо здоров’я в даний момент Вас не турбує. Дані поради актуальні під час всього періоду вагітності.

Адже Ви тепер повинні дбати не тільки про своє здоров’я, але й про здоров’я маленького чоловічка, якого носите під серцем!Залиште свою думку про статьеВ очікуванні первістка

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: