Потрібно відроджувати минулі відносини

Зустріч з людиною з минулого, який був значущий для нас, завжди хвилює, будить спогади, викликає емоційний струс. Але варто покладати великі надії на ці відносини? Потрібно відроджувати минулі відносини?

У соціальній мережі, в подорожі, просто випадково на вулиці несподівано можна зустріти людину, яка колись означав для вас дуже багато. Наприклад, сиділи за однією партою, зустрічали світанки в спортивному таборі, були сусідами по будинку в юності або ж разом пережили бурхливі відносини. І раптом вас потягнуло один до одного не тільки сексуально, але й емоційно….

ЗДРАСТУЙ, МИНУЛЕ!

Втім, зустрічі з «прекрасним далеко» бувають і не випадковими. Розвідка в соцмережах, Інтернет, розпитування спільних знайомих…

У хід йде все заради того, щоб дізнатися, як він, мій колишній, з ким, де? Та й чоловіки, до речі, нерідко люблять поворушити минулі стосунки, щоб дізнатися, як склалося життя колишньої коханої. Якщо пошуки увінчаються успіхом, то, швидше за все, і побачення буде не за горами. Але от питання: чи потрібно відроджувати колишні відносини або виводити їх на новий рівень?

ЯК БУВАЄ…Варіант №1

Ви були парою, але довелося розлучитися, оскільки виникли якісь обставини: він був одружений (або ви — заміжня); він повинен був надовго виїхати, а ви не змогли відправитися з ним… Та хіба мало причин буває для розриву? І ось зараз ви обоє вільні, живете в одному місті і зустрілися в «правильне» час.

Ностальгія по тій любові, радість зустрічі — начебто все є для того, щоб спробувати повернути минулі почуття, якщо ви обоє цього хочете. Але спливло багато часу, і невідомо, яку роль зіграє у ваших стосунках життєвий (сексуальний тощо) досвід, накопичений за роки розлуки.

ЦЕ ШАНС?

Ймовірність розвитку роману з дорогим колись людиною більше, якщо зустріч після довгої розлуки сталася випадково.

Не виключено, що все складеться вдало, але спокушатися не варто. Як сказав поет і сценарист Геннадій Шпаліков, «на жаль чи на щастя, істина проста: ніколи не повертайся в колишні місця. Навіть якщо згарищі виглядає цілком, не знайти того, що шукаємо, ні тобі, ні мені…».

Кращий варіант. Поспілкуйтеся, вгамуєте ностальгічні почуття, придивіться один до одного і не робіть поспішних висновків. Складеться — чудово, ні — нічого страшного.

Варіант №2

Ви не були коханцями, не зустрічалися як закохані, була інша близькість: дружили, тісно спілкувалися, вирішували разом якісь проблеми, ділили радість і горе. А тепер, через багато років, зустрілися знову, і це схоже на любов.

Так, таке буває. Двоє раптом знаходять один в одному те, чого раніше не помічали. І жінка дивиться з подивом і захопленням на змужнілого (навіть, може, злегка посивілого) хлопчика, який давав їй списувати контрольні на уроках математики… А чоловік раптом виявляє, що дівча з тонкими косичками стала привабливою дотепною жінкою. Почати минулі відносини в такому тандемі цілком можливо. Щоправда, як відзначають психологи, доведеться подолати якийсь бар’єр, що розділяє дружбу і любов, і «розігріти» сексуальність до партнера.

Втім, як показує практика, в такому союзі пристрасть народжується легко.

Кращий варіант. Потягнуло один до одного — не чиніть опір, але й не квапите події. З теплою давньої дружби цілком може вирости справжня, велика любов. Адже тісно знайомі з дитинства партнери дуже часто виявляються вірними коханцями і щасливим подружжям. Взаємна любов чи пристрасть.

Варіант №3

Любов у вас була яскрава, пристрасна і прекрасна. Але закінчилася погано, ви розлучилися з образами один на одного, розійшлися з гучним поділом майна, дітей та ложок з виделками. Задумайтеся, навіщо взагалі відроджувати стосунки, якщо ви розлучилися з-за того, що пішла любов, ви розчарувалися в партнера в сексуальному сенсі, або ваші почуття вбили зради, брехня, деспотизм і постійні ревнощі. Також якщо партнер зловживав алкоголем, наркотиками або страждав на ігроманію.

Кращий варіант. Можна зробити другу спробу, якщо ви розлучилися зопалу після бурхливої сварки, не зрозуміли один одного, «не зійшлися характерами». Якщо розлучилися через образи, невміння прощати, гордості, ревнощів і т. п., скажіть партнеру, що усвідомили свою помилку і готові змінитися заради вашої любові. І не наступайте другий раз на ті ж граблі!

Залиште Вашу думку про статтю.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: