Поведінка чоловіка при розриві відносин

Розрив відносин з коханою людиною важко переживається як чоловіками, так і жінками. Проте сильна стать справляється зі своїми переживаннями набагато швидше, ніж жінки, які витрачають на це не один рік.

У цій статті ми з’ясували, чому трапляється така ситуація, і чому не варто називати чоловіків, які намагаються відразу після розриву замінити свою колишню на нову кохану, байдужими колодами.

На думку німецького сексолога Фрауке Хеллеринг, жінки помиляються, коли навішують подібні ярлики на чоловіків, однак, насправді, існує невелика різниця в поведінці між чоловіками і жінками Зазвичай причиною швидкої заміни старої партнерки є не безсердечність, а певний прагматизм: «Більшість чоловіків просто звикли до комфорту, їм необхідно, щоб за ними хтось доглядав. Тому, абсолютно не важливо, щоб наступна партнерка була тією самою — Єдиною. Як правило, вільне місце замінює якийсь проміжний варіант, якій сильна стать, на початку відносин прощає невеликі недоліки. Ці відносини тривають поки чоловік не знайде когось краще».

Поведінка чоловіків при розставанні

Згідно з даними дослідження, яке провели на замовлення одного з сайтів знайомств, в нову жінку миттєво закохується кожен четвертий чоловік. Щоб прийти в себе, чоловікові потрібно всього чотири тижні. Так у сильної статі запускається захисний механізм, що оберігає постраждале чоловіче самолюбство.

Замість детального аналізу і самобичування чоловіки просто перемикають свою увагу на майбутнє. При цьому вони вважають, що сталося, те сталося, і з цим нічого не зробиш. Тому потрібно продовжувати жити далі.

Поведінка жінок після розриву

Жіноча стратегія поведінки йде врозріз з чоловічою. За результатами того ж дослідження, майже 40% жінок оговтуються від розлуки трохи більше року. Протягом всього періоду вони переосмислюють своє розставання. Природно, про пошук нового партнера не може бути й мови. Багато жінок вважають розставання уроком, щоб змінити своє життя на краще, тому вони починають аналізувати минуле, щоб знайти справжню причину розриву.

 

У цьому випадку німецький психолог Свен фон Штаден, рекомендує і чоловікам і жінкам побути на самоті, і запитати себе, чому сталося це розставання. Якщо ви не знайдете відповідь на це питання, то і в нових відносинах скоріше всього ви зіткнетеся з цими ж проблемами».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: