Позаматкова вагітність

Якщо яйце плоду зростає поза матки, а на її шийці, яєчнику, в черевній порожнині або маткових трубах, то така вагітність називається – позаматкова. А так як тільки матка схильна до розвитку і виношування плоду, то може статися розрив органу, безплідність і навіть є загроза життю вагітної жінки, якщо в потрібний час не вжити всі необхідні заходи та не провести лікування.

Позаматкова вагітність ознаки: немає апетиту, молочні залози стають грубіше, є нудота і блювання, затримуються дні менструації, часто болить внизу живота, може навіть на тій стороні, де знаходиться плід, з піхви з’являються виділення крові рудого кольору.

Якщо трубна вагітність переривається , то ще й жінка може втрачати свідомість, відчувати себе слабкою, знижується пульс, тиск, біль сильніше і в спині і ногах, більш сильні кров’яні виділення.

Ще на ранніх стадіях виявити аномалію позаматкової вагітності (тест) дещо важко, так як жінки в основному звертаються до лікарів, коли вже помітили якісь ускладнення у себе в організмі. Якщо виявляють вчасно це, жінці роблять операцію. Кращим способом визначення якості своєї вагітності можна звичайно з допомогою спеціального обладнання всього за 40 хвилин.

Причини, по яким може статися позаматкова вагітність: аборти в минулому, пухлина в матці або придатках або інфекції в минулому в них, ендометріоз, спіраль, статеві органи від природи розвинулися не правильно, операції на трубах, гормональна контрацепція, стимуляції овуляції, ектопічна вагітність раніше.

Даній статті ми постаралися відповісти на Ваші часті питання такі як: “позаматкова вагітність як визначити,“позаматкова вагітність наслідки,“позаматкова вагітність ознаки,“позаматкова вагітність симптоми,“позаматкова вагітність тест на вагітність,“що таке позаматкова вагітність,“позаматкова вагітність тест,“позаматкова вагітність причини,“як проявляється позаматкова вагітність.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: