Правда про омолоджувальної косметики

Як стверджують виробники омолоджуючих косметичних засобів, що досить користуватися косметичним дивом і ви будете виглядати молодше на 15-20 років. А от на скільки їм можна вірити?

Я думаю, що не одна жінка стикалася з таким питанням, при виборі крему, гелю, маски або сироватки для вічної молодості.

Кришталево чисте обіцянку

Звичайно, виробники зобов’язані, так і законодавство вимагає, випускати безпечну продукцію. Але, на цьому регламентація закінчується, відповідність обіцянок на інструкції по застосуванню і ефективність засобів, не обговорюється. На упаковці написано, що міститься в середині, але його, як правило, ігнорують.

Згідно із законодавством, реклама, не може обіцяти те, чого немає. Якщо сказати прямо, то якщо виробник сказав, що через два тижні пропадуть всі зморшки, то саме це і повинно статися. Рекламщики хитрий народ і замінюють розгладження зморшок на «може», «ефект», «часто». Або відповідальність повністю перекладається на споживача. При цьому акцент роблять на волю покупця. тут напрошується висновок, що коли ви стикаєтеся з такими вигадками рекламників, то це означає, що вміст не таке вже кристально чисте, як його представляють вам. Не одна реклама якість і ефективність засобу не додасть.

Визначальний фактор — його складу.

Збираючись придбати такий крем, гель або інше якесь засіб, з’ясуйте, на основі якої воно виготовлено. Якщо це мінеральна, то воно абсолютно марно, так як жодна діюча речовина не проникає в шкіру. Вибирайте крем тільки на масляній основі.

В антивікових кремах найпопулярніші активні речовини — гіалуронова кислота, колаген, еластин. Еластин і колаген — це білки шкіри, які надають їй пружність. Гіалуронова кислота — підтримує водний баланс. А проблема в тому, що ці речовини не можуть проникати в шкіру через пори. Виходить, що крем з цими диво — речовинами просто марний. А от якщо ці компоненти піддавалися гідролізу і на етикетці зазначено «гідролізат гіалуронової кислоти» або «гідролізат колагену», тоді є ймовірність, що цей крем дасть бажаний ефект.

Цитофлавин, коензим, вітаміни — які вказані на упаковці, зовсім не діючі речовини, це ферменти , для прискорення біохімічної реакції. вони розпадаються раніше, ніж ви встигли їх нанести на шкіру.

Ефективні добавки — діамантовий пил.

Кричущі ефективні добавки в креми. типу алмазної пилу, золота, не роблять абсолютно нічого, крім високої ціни на склад. Вони відбивають світло і роблять видимість гладкої шкіри і при вечірньому душі, легко змиваються водою.

Самим передовим компонентом в таких засобах вважаються стовбурові клітини, насправді дуже мало вивчені. Як клітини росту рослин поєднуються з шкірою людини? І в косметології ще немає докази їх реального позитивного ефекту.

Зміст омолоджувальної косметики рослинних добавок, натуральних масел виправдано антиоксидантною дією. Вони дійсно допомагають виводити з шкіри шлаки і цим створюють перешкоду старінню шкіри. Але ефект від них дуже малий і тим більше вони не відносяться до розгладженню зморшок.

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: