Причина звільнення чоловіка від жінки

Найчастіше, коли чоловік йде від жінки, він намагається уникнути різних запитань і пояснень, він відбувається загальними фразами і намагається швидко втекти. А жінка, навпаки, намагається вивести чоловіка на відверту розмову, з’ясувати реальні причини і зрозуміти, чому все-таки так сталося.

Насправді, підсвідомо, жінка боїться дізнатися про справжні причини, але цікавість все-таки бере верх. Насправді, ті самі загальні фрази можуть багато сказати про причини розриву. Тому важливо пам’ятати, що саме говорив Вам чоловік, коли йшов назавжди, щоб з’ясувати реальну причину.

Дослідники вирішили з’ясувати

Щоб задовольнити цікавість покинутих жінок, дослідники вирішили на підставі цих загальних фраз виявити реальні причини відходу чоловіків. Результати досліджень вирішили опублікувати працівники сайту «Що пішло не так», і виявилося, що понад 50% покинутих жінок, які вважають, що причина саме в них виявляються неправі.

Результат в наявності

— Чоловік виявився просто не готовий, після попередніх тривалих відносин, до нової порції любові і ласки;

— Чоловік відчував, ніби він не головне для жінки. Можливо, в попередніх відносинах цей самий чоловік був центром Всесвіту для своєї супутниці. А в новій любові, жінка стала помічати навколо що-небудь ще, крім нього;

— Чоловіка не влаштовувало, що жінка недостатньо доглядає за собою;

— Чоловікові не вистачало жіночої уваги, наприклад подарунки на 23 лютого чи День Народження: ні чоловічої парфумерії, ні, навіть, банальні шкарпеток;

— Чоловікові вистачало сексу, його не влаштовувало, що жінка хоче його рідше, ніж він її;

— Чоловікові набридли занадто часті сварки, він вважав, що більшість їх відбувається через дрібниці;

— Чоловік просто зустрів іншу жінку і вирішив, що саме вона гідна любові;

— Чоловіка не влаштовувало, що жінка надто рідко робить депіляцію, він вважав її занадто волохатими;

— Чоловік просто вважав, що характери їх занадто різні і майбутнього у цих відносин немає;

— Чоловіка дратувало, що жінку весь час доводилося чекати, жодного разу вона не прийшла на призначене місце вчасно;

— Чоловік вважав, що жінка недостатньо добре цілується і тому від неї треба піти.

Ось такі причини виявилися після опитування покинутих жінок. Можливо, зараз чоловіки стали більш відвертими та їх загальні фрази зможуть показати й інші причини. А, можливо, такі дослідження і зовсім не потрібні, тому що чоловіки самостійно розкривають таємниці свого відходу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: