Причини жіночого, не сьогодні, дорогий

Чому жінка не хоче сексу?

Цим питанням часто задаються спантеличені чоловіки. Раніше ви хотіли зірвати одяг з чоловіка і не вилазити з ним з ліжка. А зараз ви зовсім не хочете сексу? Вже зовсім не те. Якщо ви вже страждаєте від «Дорогий, не сьогодні» (воно ж низьке статевий потяг) — ви не самотні. За статистикою, 20 мільйонів жінок у Росії страждають із-за відсутності бажання. У даній статті будуть описані найбільш поширених причини, чому жінка не хоче сексу.

Причина № 1: Брудні спальні

Як ваша спальня виглядає зараз?

Ваш комод завалений книгами, журналами під товстим шаром пилу? Вчені-дослідники пов’язують безлад у спальні з поганим сном і легкої депресією, а деякі експерти стверджують, що брудна спальня може бути причиною згаслого статевого потягу.

Ми знаємо, що жінки більшою мірою, ніж чоловіки, схильні до когнітивним відволікаючих їх думкам про інші речі. Таким чином, брудна спальня може призвести до збільшення таких небажаних думок «не про те». Це може змусити жінку думати так: «Я дійсно повинна придбати нові фіранки» або «соромно дивитися на цю стопку запорошених книжок!»

У кінцевому підсумку, це може значно заважати відчуття спокою, яке допомагає жінкам розслабитися, зосередитися виключно на своїх почуттях, на любові і бажання, що в підсумку впливає на настрій займатися любов’ю.
Та й як може йти мова про секс, коли навколо безлад, і купа інших відволікаючих речей. Телевізора не повинно бути в спальні! Стоси листів або рахунків, так само повинні знаходиться за межами спальні, щоб не нагадувати про проблеми і наводити сумних думок.

Причина № 2: Гнів

Якщо ви не знаєте, чому останнім часом пропало ваше бажання займатися сексом, подумайте, може, всьому виною пригнічений гнів.

За статистикою, це одна з основних причин слабкого статевого потягу у жінок. Жінки, які відчувають сильне почуття гніву по відношенню до свого партнера, будь то роздратування, що він не допомагає по будинку або щось більш серйозне — не відчуває з ним задоволення в сексі. Гнів вбиває всі бажання. Як повернути своє бажання знову: треба визначити джерело гніву, і впоратися з ним. Є причиною той факт, що чоловік не вимив посуд вчора ввечері, або ще щось, не дозволяйте гніву ставати джерелом вашого небажання займатися сексом з чоловіком.

Причина № 3: Прагнення до досконалості

Ваш чоловік, пускаючи слину, хоче завалити вас в ліжко, але ви зовсім не хочете сексу. Зрештою, звідки взятися вашим бажанням? Ви втомилися, ви робили прибирання по дому, приготували вечерю, нещодавно повернулися з тренажерного залу, і дитина може повернутися з хвилини на хвилину. Нічого не нагадує? Перфекціонізм лягає важким тягарем на статевий потяг (про як загнула).

Жінка-перфекціоніст (людина, що прагне до досконалості) думає, що вона повинна виглядати і пахнути ідеально, її чоловік має бути досконалим і навколишнє середовище навколо неї повинна бути ідеальною. Ось у чому проблема: це стан досконалості, звичайно, недосяжно. З-за цього, перфекціоніст весь час знаходиться в битві зі своїми недоліками, що заважає йому просто насолоджуватися своїм партнером.

Як же з цим боротися? Дайте собі, і вашому партнерові невелику перерву. Зробіть вашою метою отримувати задоволення і насолоджуватися близькістю, а не намагатися бути досконалою. Це все, що чоловік хоче від вас, в даний момент:-).

Причина № 4: Фінансові проблеми

Правда в тому, що фінансові проблеми можуть мати серйозний вплив на лібідо. Занепокоєння може призвести до виснаження будь-якого статевого потягу, і тому його не повинно бути у відносинах і секс.

Останнім часом зустрічається все більше і більше жінок, які турбуються про своїх фінансах, які втратили роботу. В наслідок цього, зросла і небажання фізичної близькості серед них. Дослідження показують, стрес і занепокоєння — одна з головних причин низького статевого потягу.


Як знову захотіти? Якщо ви не можете нічого зробити з вашими фінансовими проблемами — тоді забийте на них, замість того, щоб лежати в ліжку по ночах, думаючи про те, скільки грошей ви втратили на фондовому ринку, або скільки вам необхідно виплатити за кредитом, скажіть собі. Це може здатися дивним, але дослідження показують, що це насправді зменшує тривогу. До того ж, фізична близькість є відмінним способом для боротьби зі стресом і занепокоєнням. Так що думайте про секс як про форму терапії.

Причина № 5: травми

Ви втратили будинок в минулому році? Чи може хтось з близьких помер? Ви все ще відчуває наслідки цих проблем роки потому? Подібна ситуація може статися з кожним, і може тривалий час впливати на людину і його статевий потяг. У самому справі, деякі психіатри вважають, що зниження лібідо є одним з діагностичних критеріїв посттравматичного стресового розладу.

Як повернути зниклу бажання? Хоча, те, що сталося з вами подія, можливо, трапилося в минулому, ви повинні позбутися від тяжких думок про це у сьогоденні. Якщо вас хтось образив — вибачте. Тим самим ви простіть себе, і налагодите своє особисте життя.

Причина № 6: Високий рівень холестерину

У недавньому дослідженні, американські вчені виявили взаємозв’язок між високим рівнем холестерину і жінками, які скаржаться на проблеми зі збудженням і оргазмом. І ось чому: холестерин може накопичуватися на стінках артерій, у тому числі в області малого тазу. Дослідники припускають, що, коли приплив крові до області тазу обмежений, зменшуються або зовсім зникають відчуття в статевих органах. Це може зробити оргазм більш важким, що в свою чергу може розчарувати жінку в сексі.
Як повернути сексуальне життя? Доведеться змінити свій раціон! Необхідно зменшити кількість цільномолочної продукції та тваринних жирів і збільшити споживання фруктів, овочів та інших багатих клітковиною продуктів, які могли б допомогти блокувати відкладення холестерину і поліпшити ваше сексуальне здоров’я.

Причина № 7: Протизаплідні таблетки

Недавнє дослідження, проведене американськими вченими, виявило, що протизаплідні таблетки впливають на жіночий статевий потяг. Речовини, що містяться в прийнятих жінкою таблетках, знижують у неї рівень тестостерону. Так що, дорогі чоловіки, користуйтеся презервативами, щоб потім не запитували у великого гугла, чому жінка не хоче сексу.

Причина № 8: Проблеми щитовидної залози

Одним із симптомів порушення діяльності щитовидної залози є гіпотиреоз (низький рівень концентрації гормонів щитовидної залози). Так само, поряд з гіпотиреозом може бути збільшення ваги, випадання волосся, сухість шкіри і втома, відсутність статевого потягу. Якщо ви виявили у себе ці симптоми, радимо вам пройти обстеження у лікаря (простий аналіз крові). І не турбуйтеся, дана проблема легко піддається лікуванню за допомогою ліків.

Причина № 9: У вас народилася дитина

У вас народилася дитина кілька місяців тому? І ви відчуваєте себе найщасливішою жінкою на світі? Так чому ж ваш статевий потяг не повертається? Всьому виною ваша груди. Як виявилося, пролактин — гормон, який відповідає за лактацію, це справжній вбивця вашого лібідо, оскільки він зменшує вироблення естрогену і тестостерону у вашому організмі. Це призводить до сухості піхви і відсутності статевого потягу.

У даній ситуації варто лише трохи почекати і все владнається. Зрештою, дитина того варто. Ось ви і дізналися основні причини, чому жінка не хоче сексу. Сподіваюся наша стаття виявилася вам корисною.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: