Причини невдалих побачень

Дівчина, збираючись на побачення, створює не тільки свій образ за допомогою косметики, улюблених парфумів, красивого одягу, але і образ молодої людини, з ким воно належить. Але, на жаль, очікування не завжди виправдовуються. Стикаючись з суворою реальністю, романтичний образ розбивається вщент. Це доводить проведене опитування майже 1200 осіб. Ось що вийшло з цього…

Поговори зі мною

Незручні паузи – ось на що скаржилась половина опитаних (24%). З кавалером не про що було говорити, і, перебросившись парою фраз, знову запановувала тиша. Зазвичай це свідчить про те, що таким відносин явно не вистачатиме пристрасті.

А ти хто?

18% зазначили, що прийшовши на побачення, зустріли там зовсім іншої людини, ніж на фото. У реальності їх чекав чоловік старше, товщі і не такий красивий, як на знімку. Тому перед збором на побачення не забудьте привести себе в порядок: нафарбуйте губи, підведіть брови, вообщем зробіть вечірній макіяж, від якого залежатиме успіх вашого побачення, загалом постарайтеся виглядати на всі сто.

І знову про гроші

Економія — це звичайно добре, але в міру. 12% опитаних відзначили, що чоловіки вели себе як скнари: робили зауваження, мовляв, швидко п’єш напої, і економили буквально на всьому. І як після цього продовжувати побачення? З них 3% чоловіків нібито забули гаманець вдома, коли вже принесли рахунок, і дівчині пропонували заплатити за нього.

Але буває інший сценарій розвитку, коли дівчина, запитавши кавалера про те, куди вони підуть, отримувала відповідь, що грошей з собою немає. Але трохи подумавши, хлопець пропонував поїхати до його друга і зайняти.

Інтим не пропонувати

Деякі чоловіки не бажали даремно втрачати часу і відразу хотіли перевірити, чи підходить йому дівчина чи ні. Бували випадки, коли чоловіки просили показати груди, але в основному це закінчувалося пропозиціями сексуального характеру. Навіть якщо він не виявляв ніякого вираженого сексуального інтересу, потім з’ясовувалося, що розповідав усім про вашої бурхливої ночі.

Трохи про проблеми

Побували в ролі психотерапевтів 7% опитаних. Кавалери тільки і розповідали про своїх колишніх у всіх фарбах, скаржилися на своє життя, одним словом вели себе занадто відверто. І, як правило, дівчата за короткий проміжок часу дізнавалися все про його батьків, а так само і їх проблеми.

 

І наостанок…

5% жінок зіткнулися з чоловіками, які без кінця розмовляли по телефону і строчили смс. Фізично вони були, звичайно, поруч, але так далеко…. Також були кавалери, які випадково опинилися одруженими, і ті, які випили «для хоробрості». Ще були молоді люди, які спілкуються тільки на чисто російською мовою, выливающие на себе флакони одеколону, одягаються в «старі речі» і відверто нецікаві.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: